شیائومی Youpin خط اصلی تولید هدفون های بی سیم را راه انداخته است

شیائومی هدست بلوتوث Line Friends را در زیر پلتفرم سرمایه گذاری Youpin راه اندازی کرده است. این محصول از ثبات برند مشهور Line Friends تهیه شده و چندین بررسی مثبت و همچنین پشتیبانی بزرگ را دریافت کرده است.

پشتیبانی TWRP شیائومی Mi A3 و ردمی Note 8 Pro

از نظر ظاهری، گوشی های هندزفری در دو سبک طراحی قرار می گیرند که بعد از شخصیت های معروف Brown Bear و Sally طراحی می شوند. نه تنها رنگ ها بسیار خوشایند هستند، بلکه ممکن است آن را با جعبه ی نگهداری اسباب بازی اشتباه بگیرید. گوشی های این هدفون  بسیار شبیه به گوشهای ردمی  AirDots است. گوشی ها به رنگ سفید هستند که در مقایسه با جعبه ی آن کمی کوچک به نظر می رسند. بسته به نوع آن ، بر روی هر کدام از هدفون ها کاریکاتور از شخصیت های خرس قهوه ای یا سالی وجود دارد.

از نظر خاص ،  Bluetooth Earbuds Line Friends دارای فناوری بلوتوث 5.0 است که از تداخل WiFi و سایر سیگنال های بلوتوث نسبت به بلوتوث 4.0 پایدارتر و مستعد تر است. این گوشی با زمان آماده به کارش برای پخش شش ساعت است.  اما هر هدفون می تواند 3.5 ساعت زمان پخش داشته باشد. جعبه ذخیره سازی دارای برخی از خواص مغناطیسی است به گونه ای که به محض قرار دادن هدفون ها گیر می کنند. همچنین، هنگامی که درون جعبه قرار دارد به طور خودکار خاموش شده و هنگام خارج کردن از جعبه دوباره روشن می شود.

به علاوه، هدفون ها تا محدوده 10 متر قابل انتقال بوده و از سطح IP5X و محافظت در برابر گرد و غبار برخوردار هستند. نکته دیگر خاصیت وزن سبک است و فقط 4 گرم وزن دارد.

شیائومی و کمک به جلوگیری از ویروس کرونا

درمورد قیمت گذاری و در دسترس بودن ، هدفون گوش موجود برای خرید در Tmall با قیمت مناسب 169 یوان (24 دلار) در دسترس است.