سینک ظرفشویی مدولار XIAOMI MENSARJOR

شیائومی یکبار دیگر تصمیم گرفته که یک محصول جدید هیجان انگیز و منحصر به فرد را به مجموعه محصولات خود اضافه کند.

شیائومی اخبارهمانطور که شما هم حدس زده اید، این محصول جدید شیائومی در زیر پلتفرم سرمایه گذاری جمعی شرکت یوپین (YouPin) قرار می گیرد.

این محصول جدید سینک ظرفشویی شیائومی هست که می خواهیم در این مطلب کمی توضیح درباره این محصول جدید بدهیم، با ما همراه باشید.

 

سینک ظرف شویی شیائومی با سه قابلیت

سینک ظرفشویی مدولار شیائومیسینک ظرفشویی مدولار آشپزخانه شیائومی سه قابلیت اصلی که نیاز هر آشپزخانه می باشد را با یک محصول جایگزین می کند.

این محصول دارای ماشین ظرفشویی، دستگاه تصفیه آب و سینک ظرفشویی می باشد که شیائومی هر سه محصول را در یک محصول جای داده است. همانطور که از نام آن مشخص هست، اگر شما با تم آشپزخانه مدولار که امروزه اکثر خانه ها به این صورت طراحی میشود ، بسیار مناسب است.

مدولار چیست؟

طراحی مدولارمدول به معنی چیزی از پیش تعیین شده و استاندارد از لحاظ اندازه و شکل است که این قابلیت را دارد تا به دفعات تکرار گردد. به عبارت دیگر اگر بخواهیم مدول را عامیانه تر تعریف کنیم، مدول می‌تواند یک قطعه کامل باشد که قابلیت جدا شدن از یک مجموعه را داشته باشد. مدول در رشته‌های مختلف وجود دارد و در هر کدام از آنها فرم و تعاریف خودش را نیز دارد.

طراحی مدولار در واقع بدین معنی هست که برای طراحی فضای داخلی از المان‌های مختفلی استفاده کنیم که عینا در همان فضا تکرار می‌شوند و در کنار هم مجموعه‌ای را پدید می‌آورند که طرح اصلی ما را تشکیل می‌دهد.

بسیاری معتقدند که طراحی‌های مدولار ممکن هست دست طراح را ببندد یا کار او را سخت‌تر کند، اما عده‌ی بسیار زیادی نیز اعتقاد دارند که طراحی‌های مدولار نه تنها کار را سخت نمی‌کند. بلکه دست معمار را بازتر نیز می کند و به او این امکان را می‌دهند، تا بتواند خلاقیت بیشتری به خرج دهد و ایده های جذابی را پیاده نماید.

سینک ظرفشویی یوپینسینک ظرفشویی مدولار آشپزخانه شیائومی Mensarjor

در حالی که سینک یکپارچه شیائومی Mesarjor دارای سه بخش اصلی هست، این محصول موفق می شود به یک راه حل یکپارچه برای بسیاری از کارها تبدیل شود. سینک مدولار دارای پنج ماژول است که دارای هفت قسمت عملکردی است که به صورت یکپارچه به هم متصل شده اند. از سینک مدولار می توان برای کارهای بی شماری مانند: ظرفشویی، ضد عفونی، خشک کردن، ذخیره سازی، دفع زباله، خرد کردن سبزیجات، فیلتراسیون آب و جای چاقو استفاده کرد.

شیائومی با این محصول جدید علاوه بر موارد گفته شده در بالا توانسته به زیبایی آشپزخانه هم کمک کند.

سینک و ماشین ظرفشویی شیائومی یوپینشما با این سینک ظرفشویی شیائومی نیازی به هزینه برای برش کابینت ها یا اضافه کردن کابینت در آشپزخانه ندارید. همچنین با این محصول شیائومی فضای کمتری از شما گرفته میشود.

سینک ظرفشویی شیائومی مناسب آشپزخانه هایی با فضای کوچیک هست

اگر کمی به سینک ظرفشویی مدولار شیائومی با دقت نگاه کنید، یک لوله آب توکار به همراه جعبه اتصال مشاهده خواهید کرد. شما برای استفاده از این سینک ظرفشویی فقط کافیه که سه لوله آب و یک سیم برق را متصل کنید. دو لوله آب برای استفاده از سینک قرار گرفته که یکی آب سرد و دیگری آب گرم می باشد. یک لوله هم برای تصفیه آب و ظرف شویی استفاده میشود.

سینک ظرفشویی شیائومی یوپین

قیمت سینک شیائومی

سینک ظرفشویی مدولار آشپزخانه Xiaomi Mensarjor که فروش آن را Xiaomi YouPin انجام میدهد، از قیمت 3999 یوان (یعنی 612 دلار) تا 7999 یوان (یعنی 1200 دلار) تغییر می کند. شما هنگام خرید این محصول حدود پنج گزینه برای انتخاب خواهید داشت. در رنگ محصول دو گزینه رنگی وجود دارد، یعنی رنگ فولاد ضد زنگ و مشکی نانو.

شما می توانید یک مدل استاندارد یا گل سرسبد محصول را انتخاب کنید. مدل گل سرسبد دارای دستگاه های آبگیر و دستگاه تصفیه آب نیز می باشد.

نظر شما درباره این سینک ظرفشویی شیائومی چیست؟

خانه خود را هوشمند کنید

**تصفیه آب شیائومی با فیلتر**


 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***