شیائومی یوپین به تازگی یک دستگاه تصفیه آب جدید را معرفی کرده، که در این مطلب به معرفی این محصول پرداخته ایم.

Xiaomi UltraFilter Water Purifier

تصفیه آب شیائومی یوپین بدون برقشیائومی یوپین (Youpin)

همان طور که قبلاً برای شما توضیح دادیم، شیائومی یوپین (Youpin) یکی از زیر برندهای شرکت شیائومی می باشد. این شرکت به تولید لوازم منزل علاقه زیادی دارد، نوآوری های زیادی در تولید محصولات خود دارد.

در حال حاضر، دستگاه های تصفیه آب در بازار از فیلتراسیون ممبران RO استفاده می کنند. این دستگاه های تصفیه آب نه تنها نیاز به اتصال به منبع تغذیه دارند، بلکه تولید فاضلاب هم میکردند. قیمت این دستگاه ها بیش از 1000 یوان است.

شیائومی یوپین دستگاه تصفیه آب اولترا فیلتراسیون Xiaolang را با قیمت 499 یوان (77 دلار) معرفی کرده است.

این دستگاه تصفیه آب باعث می شود که پساب حاصل از تصفیه آب بسیار کاهش یابد و به صفر برسد علاوه بر آن هزینه برقی برای شما ندارد. نصب این دستگاه تصفیه آب نیاز به هیچگونه سوکت کنترلی در زیر محل نصب ندارد.

ویژگی اصلی این دستگاه تصفیه آب شیائومی استفاده از غشای اولترافیلتراسیون است

اولترافیلتراسیون (Ultrafiltration)

اولترافیلتراسیون از الیاف توخالی با بازده بالا به عنوان لایه فیلتر هسته با دقت فیلتراسیون 0.1um استفاده می کند. مواد غشایی استفاده می کند و آب خوراک یا درون پوسته یا در لامپ الیاف جریان می یابد.

اولترافیلتراسیون (Ultrafiltration)مواد جامد معلق و املاح با وزن مولکولی بالا حفظ می شوند، در حالی که آب و املاح کم وزن مولکولی از غشاء عبور می کنند. اولترافیلتراسیون اساساً با اسمز معکوس، میکروفیلتراسیون یا نانوفیلتراسیون متفاوت نیست، مگر از نظر اندازه مولکولی که آن را حفظ می کند.

هنگامی که از لحاظ استراتژیک با سایر فن آوری های تصفیه در یک سیستم آب کامل ترکیب می شود، UF برای از بین بردن کلوئیدها، پروتئین ها، باکتری ها، پیروژن ها، پروتئین ها و ماکرومولکول های بزرگتر از اندازه منافذ غشاء از آب ایده آل است.

اولترافیلتراسیون ها می توانند مواد مضر موجود در آب را فیلتر کرده و بوها را از بین ببرد و طعم آن را بهبود بخشد

به گفته این مقام مسئول، در مقایسه با دستگاه های تصفیه آب RO ، غشاهای اولترافیلتراسیون با الیاف توخالی می توانند با حفظ مواد معدنی مفید، آب را تصفیه کنند.

 

روش اولترافیلتراسیون (Ultrafiltration)

آنها همچنین می توانند نیازهای روزانه عناصر کمیاب را تکمیل کنند، یعنی تمام مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین میکند.

دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون Xiaolang یک عنصر فیلتر یکپارچه ترکیبی را انجام میدهد، تصفیه یکپارچه با فیلتر PP + فیبر کربن فعال + میله کربن فعال + فناوری غشای اولترافیلتراسیون است.

این ماده ها برای فیلتر کردن زنگ زدگی، رسوب، کلوئید و سایر ذرات موجود در آب و همچنین کلر باقیمانده، باکتری ها و سایر آلاینده ها در آب می باشند.

تصفیه آی شیائومیXiaomi Unveils The Water Purifier

 

فیلتراسیون با دستگاه تصفیه آب شیائومی Xiaolang می تواند 4 برابر کیفیت آب را بهتر کند

دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون Xiaolang میتواند در هر دقیقه 2 لیتر آب را تصفیه کند. مانند تمام محصولات شیائومی یوپین، دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون Xiaolang از طراحی ظاهری مینیمالیستی برخوردار می باشد.

 

تصفیه آب شیائومیاندازه تصفیه آب شیائومی فقط 215x319x60 میلی متر است.

علاوه بر این، این محصول یک بسیار ساده نصب و راه اندازی میشود، شما می توانید فیلتر های دستگاه تصفیه آب شیائومی را خودتان به راحتی عوض کنید، و نیاز به نمایندگی و خدمات پس از فروش برای این کار نمی باشد. فقط 10 ثانیه زمان برای تعویض فیلتر تصفیه آب شیائومی نیاز دارید.

فیلتر دستگاه تصفیه آب شیائومی Xiaolang فقط یکبار در سال نیاز به تعویض دارد

 

خانه خود را هوشمند کنید


 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***