خشک کن لباس هوشمند Mr. Bang M31

با نگاه به این دستگاه در ابتدا یک لامپ ساده را مشاهده میکنید که فقط میتواند منزل شما را روشن کند، اما اصلاً اینطور نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا امکانات جالب این دستگاه را برای شما شرح دهیم.

شیائومی هروز لوازم خانگی جدیدی را به بازار عرضه میکند، امروز شیائومی با تولید این لباس خشک کن توانسته کاتالوگ لوازم منزل هوشمند خود را در پلت فرم شیائومی یوپین گسترش دهد.

خشک کن لباس هوشمند شیائومی با نام Mr. Bang M31 از امروز در وب سایت شیائومی با قیمت 1699 یوان حدود 213 یورو با نرخ ارز فعلی به فروش می رسد.

خشک کن لباس هوشمند Mr. Bang M31خشک کن لباس هوشمند شیائومی

خشک کن لباس هوشمند شیائومی Mr. Bang M31 از طراحی خاصی برخوردار می باشد. این خشک کن لباس از طرح جمع شونده استفاده میکند. به طوری که میتوان جای آویز لباس ها را در بالا به طور کامل جمع کرد و نشانه ای از آن دیده نشود و در موقع استفاده آن را باز کنید. بدنه این خشک کن بسیار زیبا و ظریف تر نسل های قبلی خشک کن های لباس شیائومی می باشد.

در قسمت مرکزی قفسه خشک کن مجهز به منطقه وسیعی از چراغ های LED است که می تواند روشنایی کافی را برای شما فراهم کند.

نکته جالب این دستگاه این هست که در صورت تشخیص افراد لامپ به طور خودکار روشن می شود و هنگامی که افراد از میدان دید خارج می شوند لامپ به طور خودکار خاموش می شود. همچنین شما میتوانید این قابلیت را خاموش کنید و می توانید دمای چراغ ها را از سرد به گرم و بالعکس تغییر دهید و دما را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

 

خشک کن لباس هوشمند M31با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید قفسه خشک کن را باز کنید. وقتی قفسه خشک کن به ارتفاع مناسبی پایین آمد، می توانید دست خود را به آرامی بلند کنید تا در ارتفاع مناسب و دلخواه شما بایستد. پس از آویختن لباس ها در قفسه ها، فقط کافیست دست خود را به پایین قفسه فشار دهید تا میله ها به طور خودکار بالا بروند.

ارتفاع محصول می تواند تا 210 سانتی متر هم به پایین کشیده شود. در حالی که حداقل طول در زمان خشک کردن لباس ها 120 سانتی متر است. اما در مورد موقعیت یابی عمودی حداقل فاصله 0 سانتی متر است اما از کناره ها باز می شود و فضای مناسبی برای خشک کردن لباس ها به شما می دهد. بنابراین بسیار نزدیک به سقف و در حداکثر فاصله 110 سانتی متر قرار میگیرد.

 

خشک کن لباس هوشمندوقتی این قفسه ها باز می شوند لامپ هایی با نور ماورا بنفش القایی داخلی نیز وجود دارد. این لامپ به ضد عفونی و تمیز کردن لباس ها و منزل می پردازد.

در آخر مانند تمام لوازم منزل شیائومی خشک کن لباس برقی هوشمند هم با برنامه Mijia کنترل می شود. برای اقداماتی مانند: باز کردن قفسه، پایین آوردن، مکث در فاصله دلخواه و تنظیمات روشنایی را پشتیبانی می کند. همچنین شما میتوانید با دستورات صوتی از طریق دستیار Xiao AI به دستگاه فرمان دهید.

 


مطالب منتخب هفته

گوشی شیائومی MI 11 پادشاه جدید بنچمارک ANTUTU

اجزای داخلی گوشی شیائومی MI 11

گوشی شیائومی MI 10I 5G با دوربین 108 مگاپیکسلی معرفی شد

گوشی های سری MI 11 به زودی در سطح جهانی عرضه می شود


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***