گوشی های Mi 11 و Mi 11 Pro

گوشی هوشمند شیائومی Mi 11 Pro به زودی معرفی میشود. امروز چانگ چنگ ​​نایب رئیس گروه شیائومی در وب سایت Weibo پستی قرار داد که در آن خبر از عرضه جهانی سری می 11 را می دهد.

چهانی میشودبه زودی سری می 11 عرضه ماگرچه شیائومی زمان مشخصی را برای عرضه جهانی گوشی های سری Mi 11 معرفی نکرده است، اما احتمالاً در بهمن ماه عرضه جهانی صورت بگیرد. در پوستر منتشر شده در Weibo میتوان خبر عرضه Mi 11 Pro را هم متوجه شد. زیرا از کلمه سری استفاده شده است.

 

تفاوت های می 11 ومی 11 پروتفاوت های گوشی های Mi 11 و Mi 11 Pro

طبق آخرین اخبار به دست رسیده پارامترهای صفحه نمایش گوشی Mi 11 Pro با نسخه استاندارد این گوشی یعنی Mi 11 متفاوت خواهد بود.

تفاوت اصلی در ماژول لنز دوربین های عقب خواهد بود، از یک ماژول دوربین اضافه استفاده میکند که احتمالاً لنز super-outsole می باشد. علاوه بر این احتمالاً از یک لنز تله فوتو پریسکوپ 120 برابری با استفاده از سنسور سونی IMX586 هم پشتیبانی خواهد کرد.

تفاوت دیگری هم در دو نسخه وجود دارد که در گوشی Mi 11 از شارژ سیمی 55 واتی و شارژ بی سیم 50 واتی استفاده می شود، در حالی که در گوشی Mi 11 Pro از شارژ سریع 120 واتی استفاده میکند و همچنین از باتری های ضد آب IP68 با ظرفیت بالاتری پشتیبانی خواهد کرد.

در سال 2020 شیائومی بزرگترین برنده در بازار گوشی های هوشمند داخل چین بود. به گفته تحلیلگران شیائومی 44.4 میلیون گوشی هوشمند در بازار جهانی در  سه ماهه سوم 2020 فروخته است و با سهم بازار 12.1 درصد در رتبه سوم جهان قرار دارد. بنابراین در طول تأثیر بیماری همه گیری کرونا در جهان و رکود در بازار جهانی، شیائومی توانست با تولید محصولات با کیفیت جایگاه سوم جهان را در اختیار بگیرد.

همچنین در سه ماهه سوم سال گذشته درآمد بازار خارج از کشور شیائومی به 39.8 میلیارد یوان (6.16 میلیارد دلار) رسیده است. این نسبت برای اولین بار از درآمد بازار داخلی که حدود 32.4 میلیارد یوان بود پیشی گرفت.

 

عرضه جهانی سری می 11گوشی های سری Mi 11 فروش شیائومی را تقویت می کند

با معرفی گوشی های سری Mi 11 برند شیائومی نوید می دهد که امسال اولین شروع خوب را در بازارهای خارج از کشور بتواند کسب کند.

پرچمدار جدید شیائومی مدل Mi 11 مانند کیک داغ در بازار چین به فروش می رسد و تعداد این محصول در مقابل چشمان ما از بین می رود. مشتریان جهانی با حسادت آن را تماشا می کنند. زیرا غول چینی هنوز تاریخ برنامه ریزی شده جهانی را اعلام نکرده است. اما پیش بینی ما این هست که در بهمن ماه عرضه جهانی این پرچمدار آغاز شود.

 


مطالب منتخب هفته

قیمت، معرفی و مشخصات کامل گوشی شیائومی MI 11

بررسی دوربین های ماکرو و واید انگل گوشی شیائومی MI 11

فیلمبرداری در شب گوشی شیائومی MI 11

مقایسه گوشی شیائومی می 11 و گوشی می 10

جعبه گوشی شیائومی MI 11 نشان داد که از اسپیکر هارمن کاردن استفاده می کند

مشخصات صفحه نمایش و جزئیات بیشتر شیائومی می 11 | MI11

گوشی شیائومی MI 11 برای اولین بار از گوریلا گلس 7 استفاده می کند


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***