جعبه XIAOMI MI 11 بسیار سبک و نازک با برند HARMAN / KARDON

صبح امروز شیائومی اعلام کرد که شیائومی Mi 11 در پاسخ به فراخوان فناوری و حفاظت از محیط زیست شارژر داخل جعبه را حذف می کند. این بدان معناست که سری شیائومی Mi 11 مانند سری آیفون 12 خواهد بود که شارژر در جعبه ندارد.

بسته بندی شیائومی mi 11علاوه بر این مدیرعامل شیائومی آقای لی جون به طور رسمی درباره ظاهر جعبه و بسته بندی اعلام کرد که: “Xiaomi Mi 11 بسته بندی کاملاً جدیدی دارد، بسیار سبک و نازک”.

حذف شارژر شیائومی می 11

لی جون گفت:

“… همه شارژرها زمان زیادی استفاده نمی شوند و بی استفاده میمانند. این اصلاً خوب نیست و به محیط زیست آسیب زیادی این پلاستیک ها می رسانند. ما می دانیم که ممکن است این تصمیم شیائومی قابل درک نباشد … اما آیا بین روشهای صنعت و حفاظت از محیط زیست، راه حل دیگری وجود دارد؟ دوشنبه آینده، ما در کنفرانس شیائومی Mi 11 صحبت خواهیم کرد ”.

لازم به ذکر است که کلمات “SOUND BY Harman / Kardon” بر روی جعبه Mi 11 چاپ شده است. بر اساس گزارش ها ، Harman / Kardon بخشی از صنایع بین المللی هارمن است. هارمن کاردن متخصص در تولید لوازم صوتی خانگی و اتومبیل می باشد. مانند JBL ،AKG و Infinity مارک های تحت گروه Harman هستند.

هارمن کاردن و شیائومیHarman Kardon انواع بلندگوهای چندرسانه ای مانند: SoundSticks و GLA55 را تولید کرده و که بسیار موفق و محبوب هستند. همچنین اسپیکر های اتومبیل های سطح بالا مانند: مرسدس بنز، BMW، لندرور و کرایسلر نیز به سیستم های صوتی اتومبیل Harman Kardon مجهز هستند.

گزارش های رسمی نشان می دهد که گوشی های سری Mi 11 با برند صوتی حرفه ای هارمن کاردن همکاری خواهد کرد. آرم “Harman Kardon” را بر روی بدنه جعبه بسته بندی و حتی شاید بر روی خود گوشی هم مشاهده کنیم.

بلندگو های شیائومی Mi 11طراحی خروجی صدا از اسپیکر

خروجی صدا در بدنه شیائومی می 11 با دو دهانه گرد و پنج دهانه بیضی شکل از طراحی خاص و زیبایی برخوردار هست.

این بلندگو از فناوری حفاری و برش CNC استفاده می کند

 

اسپیکر شیائومی Mi 11 در پوستر به نمایش گذاشته شده، شیائومی همچنین اظهار داشت که شیائومی Mi 11 پیشرفت های جدیدی در سیستم صوتی گوشی شیائومی Mi 11 خواهد داشت.

گوشی شیائومی Mi 11 با مجموعه ای از بهبودها همراه است که باعث می شود این پرچمدار شیائومی کاملاً بی رقیب باشد.

دوربین شیائومی Mi 11شیائومی Mi 11 از عکاسی محاسباتی پشتیبانی میکند

علاوه بر عملکرد های برجسته گوشی شیائومی Mi 11 این گوشی هوشمند از عکاسی محاسباتی پشتیبانی می کند و پیشرفت های جدیدی در تصویربرداری به ارمغان می آورد.

عکاسی محاسباتی از هوش مصنوعی برای عبور از محدودیت های فیزیکی اپتیک استفاده می کند. علاوه بر این از قدرت محاسباتی قدرتمندی برای ایجاد تصویرهای بصری جدید استفاده می کند. از طرف دیگر ، این گوشی هوشمند از یادگیری عمیق استفاده می کند تا از جزئیات قابل مشاهده برای چشم انسان پیشی بگیرد.

Spectra ISPاز نظر عملکرد دوربین، اسنپدراگون 888 از سرعت پردازش سریعتر در سطح میلیارد پیکسل پشتیبانی می کند. کاربران می توانند 2.7 میلیارد پیکسل در ثانیه را برای گرفتن عکس و فیلم پردازش کنند. یعنی 120 فریم در ثانیه و هر فریم 12 میلیون پیکسل.

سرعت پردازش تا 35٪ بیشتر از سیستم عامل نسل قبلی است

Xiaomi Mi 11 همچنین با عکسبرداری جدید محاسباتی که موفقیت جدیدی در تصویربرداری پیشرفته به ارمغان می آورد، بخش دوربین خود را بهبود می بخشد.

عملکرد های گوشی شیائومی mI 11

 

*گوشی شیائومی MI 11 بدون شارژر عرضه می شود*


 

***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***