بسته بندی گوشی XIAOMI MI 11

سری گوشی های شیائومی Mi 11 به طور رسمی در تاریخ 28 دسامبر معرفی میشوند. در حالی که بیشتر مشخصات این دو گوشی در حال حاضر تقریباً معلوم شده است، اما هنوز اطلاعات دقیق و رسمی در دست نمی باشد.

بسته بندی گوشی شیائومی می 11آخرین گزارشی که از گوشی شیائومی MI 11 به دست رسیده این هست که سری شیائومی Mi 11 ممکن است مانند گوشی های سری 12 آیفون بدون شارژر عرضه شود.

این گمانه زنی ها از تصویر لو رفته از جعبه بسته بندی گوشی شیائومی Mi 11 هست که توسط DigitalChatStation به اشتراک گذاشته شده است.

 

گوشی شیائومی Mi11 بسا بندی

 

وقتی این جعبه با جدیدترین جعبه آیفون 12 در کنار هم قرار گرفتند، تفاوت زیادی نداشتند. با این وجود جعبه گوشی شیائومی Mi 11 کمی بزرگتر از آیفون 12 می باشد. اگرچه در این نشت ابعاد دقیق جعبه را بیان نکرده است.

اما با توجه به شباهت زیاد جعبه آنها در اندازه باعث گمانه زنی هایی در مورد عدم وجود شارژر در جعبه گوشی شیائومی Mi 11 می شود.

بعد از حذف شارژر از جعبه آیفون 12 حدس و گمان هایی مبنی بر عدم عرضه شارژر در گوشی Samsung Galaxy S21 هم وجود دارد.

 

جعبه گوشی شیائومی می 11حذف تدریجی شارژر ها از جعبه گوشی های هوشمند

اگر گوشی شیائومی Mi 11 و گوشی Galaxy S21 بدون شارژر عرضه شوند، مطمئن باشید که این به روندی در صنعت گوشی های هوشمند تبدیل خواهد شد و در سال جدید میلادی دیگر خبری از شارژر درون جعبه های گوشی نخواهد بود. همان طور که روند حذف هندزفری در سال گذشته در گوشی های شیائومی اتفاق افتاد.

با این حال هنوز هیچ تأیید رسمی وجود ندارد که گوشی شیائومی Mi 11 بدون شارژر عرضه می شود

شیائومی می11شیائومی با گوشی های سری Mi 11 نوار پرچمدار مورد نیاز خود را به سطح بالاتری می رساند. این سری آغاز یک دهه جدید برای شیائومی است و سری Mi 11 دارای ویژگی های جالب و جدیدی می باشد.

نکته مهمی که در گوشی شیائومی Mi 11 وجود دارد برای اولین بار از تراشه Snapdragon 888 SoC استفاده می کند. استفاده از تراشه اسنپدراگون 888 به مدت دو ماه به طور انحصاری برای شیائومی می باشد.

همچنین گوشی شیائومی Mi 11  با عکاسی محاسباتی جدید، موفقیت جدیدی در تصویربرداری پیشرفته به ارمغان می آورد و بخش دوربین بسیار بهبود یافته است.

به گفته لی جون در گوشی شیائومی MI 11 از یک نمایشگر برتر استفاده کرده است که شیائومی مبلغ هنگفتی را برای شخصی سازی صفحه نمایش هزینه کرده است. وی ادعا می کند که این بهترین صفحه نمایش ساخته شده توسط شیائومی در گوشی های هوشمند است.

گوشی شیائومی می 11

همچنین صفحه نمایش استفاده شده در گوشی شیائومی Mi 11 ممکن هست به عنوان گرانترین صفحه نمایش در صنعت گوشی های هوشمند هم باشد

این صفحه نمایش توسط بهترین Gorilla Glass موجود محافظت شود. مواد ساخت صفحه نمایش گوشی شیائومی Mi 11 بسیار گران است. شیائومی ادعا می کند که در این صفحه نمایش به 13 پیشرفت جدید دست یافته است.

جالبه بدونید که گزارش هایی وجود دارد که مبنی بر مقایسه هزینه ساخت صفحه نمایش گوشی شیائومی Mi 11 با هزینه صفحه اصلی یک تلویزیون وجود دارد.

شیائومی گفت که در سال 2021 به پیشرفت های استراتژیک در دوربین و شارژ دست خواهد یافت. همچنین عملکرد GPU در گوشی شیائومی Mi 11 بیش از حد انتظار است.

زمان معرفی شیائومی می 11مدیر عامل شرکت شیائومی آقای لی جون همچنین تأیید کرد که این دستگاه از نسل جدید Corning’s Gorilla Glass به نام Victus استفاده خواهد کرد، احتمالاً این مدل را “Corning Gorilla Glass 7” می نامند. همه اینها نشان می دهد که گوشی شیائومی Mi 11 گوشی خاص و واقعاً گرانی خواهد بود.

 

 


آخرین اخبار شیائومی:

اطلاعات بیشتر گوشی Mi 11 و Mi 11 PRO

تصاویر واقعی و اخبار جدید گوشی شیائومی MI 11

زمان معرفی دقیق شیائومی Mi 11


 

***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***