هندزفری شیائومی Mi Earphone Basic

شیائومی علاوه بر تولید گوشی، محصولات زیادی را تا کنون تولید کرده است. محصولات تولید شده توسط این برند همیشه با قیمت پایین تری نسبت به دیگر رقبا عرضه می شود. در این بین لوازم جانبی های تولید شده توسط شیائومی هم طرفداران زیادی را به همراه دارد. شیائومی اعلام کرد که هندزفری شیائومی Mi Earphone Basic توانسته به تعداد 6.82 میلیون طی 2.5 سال به فروش برساند.

هندزفری شیائومی Mi Earphone Basic

هندزفری شیائومی Mi Earphones Basic یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات صوتی شیائومی می باشد که با نام تجاری Mi در شیائومی تولید می شود. این شرکت در مارس 2018 برای اولین بار این محصول را معرفی کرد. اکنون تقریباً سه سال از زمان معرفی این محصول می گذرد.

پک بسته بندی اصلی هندزفری شیائومی Mi Earphone Basicهندزفری شیائومی Mi Earphones Basic را بیش از 6.82 میلیون واحد فقط در 2.5 سال فروخته است

پرفروش ترین محصول شیائویم هندزفری شیائومی Mi Earphone Basicشیائومی هند با استفاده از رسانه های اجتماعی خود این خبر را اعلام کرد و افزود که این اعداد میزان فروش از مرکز داده های شیائومی بدست آمده است.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم یکی از دلایل فروش بالای این محصول قیمت پایین و کیفیت بالا نسبت به سایر رقبا می باشد. قیمت این هدفون فقط 399 پوند می باشد، از این رو منطیق هست که این محصول فروش بالایی را به همره داشته باشد.

قیمت هندزفری شیائومی Mi Earphone Basicبه هر حال هر زمان که شیائومی یک نقطه عطفی را برای محصولی اعلام کرد به این معنی هست که این شرکت قصد دارد به زودی محصول جدیدی را برای جایگزینی مدل قدیمی معرفی می کند. پس حدس میزنیم که در مورد Mi Earphones Basic این موضوع صدق میکند.

بزرگترین رقیب در حال حاضر Redmi Earphone متعلق به این شرکت می باشد که در سپتامبر 2020 با Hi-Res Audio و برچسب دقیقاً مشابه آن منتشر شد

سری جدید هندزفری شیائومی Mi Earphone Basicهفته گذشته شیائومی فاش کرد که دو محصول جدید صوتی با مارک Mi را در 22 فوریه در هند معرفی می کند. از اخبار موجود ما حدس میزنیم که یکی از این محصولات Mi Portable (16W) و محصول دیگر آن Mi Neckband Bluetooth Earphone Pro می باشد.

هندزفری شیائومی Mi Earphoneباوجود این خبر پس یکی از این محصولات هندزفری جدید سیمی می باشد که جایگزین Mi Earphones Basic خواهد شد. پس باید تا 22 فوریه منتظر بمانیم تا ببینیم این هندزفری چه مشخصات فنی و ظاهری را به همراه خواهد داشت تا با شما به اشتراک بگذاریم.


مطالب منتخب هفته

شیائومی رابط کاربری MIUI 12.5 گلوبال را منتشر کرد

ردمی K40 پرو – معرفی و مشخصات احتمالی

ماساژور تفنگی شیائومی YUNMAI MASSAGE GUN PRO

اجزای داخلی شیائومی می 11 (XIAOMI MI 11) و تبلیغات گسترده شیائومی

گوشی شیائومی Mi 11 Lite

شیائومی می 11 گلوبال همراه با شارژر (GAN 55W) در جعبه به صورت جهانی عرضه شد

شیائومی رهبر بازار گوشی های هند در سال 2020 بود

ردمی نوت 10 با لقب کینگ کنگ کوچک بر میگردد

گوشی شیائومی می 11 اولترا دارای صفحه نمایش دوم و دوربین 120X می باشد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***