شیائومیشیائومی از هویت تجاری جدید “زنده” رونمایی می کند

رهبر فناوری جهانی شیائومی در کنار معرفی گوشی های می 11 لایت، می 11 پرو، می 11 اولترا و می میکس فولد از لوگو جدید این شرکت هم خبر داد و فلسفه شرقی را با مفهوم طراحی زنده تلفیق کرده است. این لوگو تجاری جدید قصد دارد، جایگاه شیائومی را در بازار بیشتر تقویت کند، در حالی که از طریق لوگو جدید پویا، آگاهی از نام تجاری را برای مخاطبان خود افزایش می دهد.

لوگو شیائومیمدیرعامل شیائومی در این مراسم اعلام کرد که آن‌ ها فقط گوشه‌ های لوگوی قبلی را گرد نکرده‌اند!!! بلکه روحیه‌ی داخلی و ذهنیت برند هم تغییر اساس پیدا کرده است، لوگوی جدید شیائومی با توجه به معادلات ریاضی طراحی شده و زمان زیادی را برای تغییر لوگو و انتخاب لوگو جدید صرف کرده اند.

لوگو جدید شیائومیطراح لوگو جدید شیائومی

لوگوی کاملاً جدید شیائومی توسط یک طراح مشهور ژاپنی در جهان، استاد دانشگاه هنر موساشینو طراحی شده است. که با استفاده از یک کانتور نرمتر و گردتر در گوشه های آرم چهار گوش قبلی، همراه با تایپوگرافی دوباره طراحی شده حروف “MI” همراه است.

لوگو جدید شیائومیاین آرم جدید از نظر طراحی از زیبایی بیشتری برخوردار است. رنگ لوگو شیائومی نسبت به قبل تغییری نکرده، همان نشاط و جوانی شیائومی را القا میکند. کنیا هارا می گوید در آرم جدید شیائومی از فرمول ریاضی “superellipse” استفاده کرده است. در تصویر زیر مشاهده میکنید از طرح n=3 استفاده شده است.

superellipse (ابربیضی) چیست؟

لوگو شیائومیکنیا هارا معتقد هست که لوگو جدید شیائومی با تفکرات جدید این شرکت همراه می باشد، طراحی “زنده” لوگو جدید شیائومی فلسفه شیائومی را از منظر بصری تفسیر می کند و به این برند تصویری پر از زندگی الهام میکند:

  • مردم زنده هستند
  • فناوری توسط مردم ایجاد می شود
  • فناوری نیز زنده هست
  • فناوری همیشه در خدمت نیازهای زندگی می باشد

شیائومی به عنوان یک شرکت فناوری متعهد به ایجاد نوآوری های جدید در سراسر جهان است. از آنجا که شیائومی با سرعت بالایی در حال گسترش می باشد، این برند دوستان بیشتری را در این راه پیدا می کند. زیرا حضور خود را از توده مردم به کاربران برتر، از فناوری به فضای هنری، از آنلاین به آفلاین در سراسر جهان گسترش می دهد. این هویت تجاری جدید، شیائومی را در دهه آینده به جلو سوق خواهد داد.

لوگو شیائومی جدیددرباره شیائومی

شرکت شیائومی در آوریل 2010 تأسیس شد و در تاریخ 9 ژوئیه 2018 (1810.HK) در صفحه اصلی بورس اوراق بهادار هنگ کنگ قرار گرفت. شیائومی یک شرکت اینترنتی با گوشی های هوشمند و سخت افزار هوشمند است، که در هسته اصلی خود با یک بستر اینترنت اشیا (IoT) متصل شده اند.

شیائومی همیشه به دنبال بالا بردن کیفیت محصولات است به طوری که این شرکت بی وقفه در حال تولید محصولات جدید شگفت انگیز با قیمت صادقانه می باشد، تا همه افراد در جهان از طریق فناوری نوآورانه با قیمت منصفانه بهره مند شوند.

 


مطالب منتخب هفته

معرفی، مشخصات فنی و قیمت گوشی ردمی K40

معرفی، مشخصات و قیمت گوشی شیائومی می 11 لایت | MI 11 LITE

معرفی، مشخصات و قیمت گوشی ردمی K40 پرو و پرو پلاس

معرفی، مشخصات و قیمت می میکس فولد شیائومی | XIAOMI MI MIX FOLD

معرفی، مشخصات و قیمت شیائومی می بند 6 | MI BAND 6

معرفی، مشخصات و قیمت شیائومی می 11 پرو | XIAOMI MI 11 PRO

قیمت، مشخصات و معرفی گوشی های سری ردمی نوت 10 گلوبال

معرفی،مشخصات و قیمت شیائومی می 11 اولترا | XIAOMI MI 11 ULTRA

تحریم شیائومی توسط آمریکا لغو شد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***