رندرهای شیائومی می 10 و می 10 پرو با رتبه بندی در AnTuTu فاش شد

تصاویر رندر شده پنل های جلویی و پشت شیائومی می 10 و می 10 پرو با تصویری از رتبه دستگاه ها در بنچمارک AnTuTu به‌ اشتراک درآمد که این اتفاق قبل از نزدیک شدن تاریخ رونمایی آنها رخ داد.

اولین رندر می 10 پرو شیائومی

انتظار می رود گوشی‌های پرچم‌دار شیائومی می 10 و می 10 پرو ،ماه آینده در چین معرفی شوند.خبرهای غیر رسمی و شایعه های مختلفی درباره دستگاه های جدید قبل از رونمایی آنها منتشر شده است.

در اواخر ماه آبان تصاویر جدید رندر شده شیائومی می 10 فاش شد ودر اواخر هفته قبل از پنل های پشتی و جلویی این گوشی ها با امتیازهای AnTuTu در شبکه‌ی اجتماعی ویبو به‌اشتراک گذاشته شده است.

طراحی شیائومی Mi 10

تصویر دیده شده از گوشی شیائومی می 10، از قسمت پشتی و سمت چپ این دستگاه خبر از وجود 4 دوربین به صورت عمودی را میدهد و دیگر تصویر در مورد پنل جلویی می باشد که در شبکه اجتماعی ویبو به اشتراک گذاشته شده است.

با توجه به تصاویر دیده شده ، یک روزنه جهت دوربین سلفی و حاشیه های باریک در هر چهار طرف و همچنین در زیر نمایشگر آن حسگر اثر انگشت برای کاربران تعبیه شده است. در قسمت راست گوشی دکمه کم و زیاد حجم صدا و خاموش و روشن دستگاه و در پنل پشتی هم به غیر از چهار دوربین، یک فلش LED رویت می شود.

مشخصات شیائومی می 10 پرو و امتیاز AnTuTu

با توجه به شایعه های به وجود آمده، احتمال آن وجود دارد که شیائومی می 10 پرو (Xiaomi Mi 10 Pro) از نمایشگر 120 هرتزی بهره مند باشد.

4 دوربین این گوشی شامل دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی، دوربین دوم 20 مگاپیکسلی،دوربین سوم 12 مگاپیکسلی و یک حسگر 5 مگاپیکسلی می باشند.پیش بینی می شود  می 10 پرو با یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی شارژ سریع 66 واتی وارد بازار شود.

از طرفی، ممکن است شیائومی می 10 پرو (Xiaomi Mi 10 Pro) دارای صفحه نمایش با نرخ نوسازی 90 هرتزی و دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی با حسگر سونی IMX686 با دوربین خیلی عریض 20 مگاپیکسلی و دوربین 12 مگاپیکسلی تله‌فوتو و حسگر اثر انگشت عمق 5 مگاپیکسلی رونمایی خواهد شد و همچنین ممکن است از باتری 4800 میلی آمپر ساعت با پشتیبانی شارژ سریع 30 واتی بهره ببرد.

همه اینها حدس و گمان است که باید منتظر بمانیم.