انتظار می رود شیائومی در اوایل ماه فوریه Xiaomi Mi 10 و Mi 10 Pro معرفی کند. برخی گزارش ها ادعا کرده اند که سری Mi 10 ممکن است پیش از رونمایی سامسونگ از سری گوشی های پرچمدار Galaxy S20 در تاریخ 11 فوریه ، رسمی شود اما این در حالی است که سامسونگ تاریخ انتشار آن را تأیید کرده اما هنوز شیائومی تاریخ رونمایی از سری Mi 10 را فاش نکرده است. در پستی که درشبکه اجتماعی Weibo نمایان شده است و می تواند فیک باشد این را بیان می کند که سری های  Mi 10 رسما در 11 فبریه رونمایی می شوند. در این نیز طراحی عقب گوشی به نمایش گذاشته می شود.

اندروید 10 و MIUI برای شیائومی Mi Mix 2S

در این پوستر اعلام شده که مکان رونمایی از شیائومی Mi 10 در 11 فوریه در پکن چین است. در این پوستر طراحی عقب انواع رنگ های سفید و سیاه گوشی Mi 10 / Mi 10 Pro را به نمایش می گذارد. گوشی شیائومی Mi MIX Alpha  که تمامی صفحه آن از نمایشگر پوشانده شده است ، یک نوار در قسمت عقب آن قرار گرفته که سنسورهای دوربین را در خود جای داده است. این پوستر نشان می دهد که طراحی عقب Mi 10 از Mi MIX Alpha الهام گرفته شده است زیرا دارای نواری است که دارای چهار سنسور دوربین است.

با نگاهی دقیق تر به نوار دوربین، وجود یک فلش LED را بعد از دو لنز بالای ماژول خواهیم دید که سپس یک سنسور 108 مگاپیکسلی سوم و یک لنز چهارم به دنبال آن می آید. درپشتی عقب دستگاه حالت منحنی به سمت لبه دارد که این مزیتی برای راحت تذر گرفتن گوشی در دست است. کلید های تنظیم کننده ی صدا و یک کلید پاور را می توان در سمت راست  دستگاه مشاهده کرد. صحت پوستر درز شده را نمی توان تأیید کرد. از این رو توصیه می شود گزارش را با بررسی های جدید در نظر بگیرید.

مشخصات شیائومی  می 10 و می 10 پرو

مشخصات شیائومی می  10 و می  10 پرو که تاکنون مطرح شدند خیلی واضح نیستند. گزارش های گذشته نشان داده اند که Mi 10 به نسخه ی جدید صفحه نمایش 90 هرتزی مجهز خواهد شد. باتری این گوشی 4800 میلی آمپر ساعتی است که از شارژ سریع 30 واتی پشتیبانی می کند. تنظیم دوربین چهارگانه این گوشی هوشمند شامل یک لنز اصلی 64 مگاپیکسلی، یک لنز عریض 20 مگابیکسلی، یک لنز تله فوتوی 12 مگاپیکسلی و یک سنسور 5 مگاپیکسلی باشد. می 5 و می 10 آماده به روزرسانی در شبکه ی 5 جی هستند.

پیش بینی می شود Xiaomi MI 10 Pro نمایشگر نرخ تجدید سرعت 120 هرتز را ارائه دهد. این می تواند با یک باتری 4،500 میلی آمپری ساعتی از شارژ سریع 66W پشتیبانی کند ، همچنین گفته می شود که این تلفن با شارژ سریع بی سیم و پشتیبانی از شارژ بی سیم معکوس همراه است. مجموعه دوربین چهارگانه Mi 10 Pro ممکن است شامل یک لنز اصلی 108 مگاپیکسلی ، یک لنز 20 مگاپیکسلی ماوراء بنفش ، یک لنز تله فوتو 12 مگاپیکسلی و یک سنسور 5 مگاپیکسلی باشد.

سری های Mi 10 را می توان با قیمتی بین 3500 یوان تا 5000 یوان قیمت گذاری کرد. Mi 10 Pro در TENAA رونمایی شده است، اما هنوز هیچ مشخصاتی فاش نشده است. امیدوارم این لیست در طی آخر هفته با تمام جزئیات مهم به روز شود.