شرکت شیائومی اخیرا نسل جدید مچ بند هوشمند می بند را با نام  می بند 4 معرفی کرد. دستبند تناسب اندامی که از مشخصات سخت افزاری بهتر و طراحی بهبودیافته تر نسبت به قبل برخوردار است.

در حالی که چند هفته ای از معرفی این دسبتند می گذرد، مدتیست که شاهد عرضه این دیوایس در بازار کشورمان هستیم. از آنجایی که محصولات چینی همیشه دو نسخه گلوبال و چینی دارند، می بند 4 نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در دو نسخه مورد اشاره عرضه می شود.

می بند 4از این رو تصمیم داریم شما را با تفاوت میان نسخه چینی و گلوبال می بند 4 شیائومی آشنا سازیم. به طور کلی نسخه گلوبال و چینی می بند 4 تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها در دفترچه راهنما و نوشتار روی جعبه خرده فروشی تفاوت هایی مشاهده می شود.

برای مثال در نسخه چینی می بند 4 دفترچه راهنما ورق های کمتری دارد و به زبان چینی است. اما نسخه گلوبال با زبان انگلیسی دارای دفترچه راهنمایی با ورق های بیشتر است. همچنین نسخه چینی دارای زبان نوشتاری چینی در روی باکس خرده فروشی بوده که نسخه گلوبال با زبان انگلیسی همراه است.

شایان ذکر بوده زبان پیش فرض نسخه چینی می بند 4 در ابتدا همان چینی می باشد اما در نسخه گلوبال انگلیسی تنظیم شده که با اتصال دستگاه به تلفن هوشمند خود اگر اسمارتفون شما زبان انگلیسی باشد، هر 2 مدل می بند 4 نیز به حالت انگلیسی درخواهند آمد.

نقد و بررسی اسپیکر مینی شیائومی

با تمام این تفاسیر می بند 4 یک گجت پوشیدنی قابل توجهی بوده که تجربه کاربری خوبی می توان با آن داشت. در بحث نسخه های گلوبال و چینی نیز موارد فوق را باید مد نظر گرفت و در سایر زمینه ها هیچ اختلافی بین دو نسخه وجود ندارد تا به آن اشاره کرد.

⭐ می بند 4 گلوبال بخرم یا نسخه چین؟

در واقع نسخه گلوبال و نسخه چین این محصول علاوه بر نوع بسته بندی تنها در زبان مچ بند هنگام راه اندازی تفاوت دارند و از نظر سخت افزار و نرم افزار تفاوت آنچنانی ندارند.

⭐ می بند 4 با گارانتی رایانه همراه از کجا بخرم؟

رایانه همراه در سراسر کشور دارای نماینده فروش فعال می باشد. برای کسب اطلاع از نماینده فروش شهر خود کافیست با ما تماس بگیرید.

⭐ می بند 4 با گارانتی رایانه همراه گلوبال است؟

بله ، تمامی محصولات شیائومی عرضه شده توسط شرکت رایانه همراه که دارای 2 نسخه چین و گلوبال می باشد از نوع گلوبال می باشد.

⭐ چه طور اطمینان کنم نماینده رسمی محصولات شیائومی هستید؟

با مراجعه به سایت اصلی شرکت رایانه همراه به نشانی Mihamrah.com و قسمت درباره می همراه میتوانید گواهی ها و مدارک اعطا شده به این شرکت توسط کمپانی شیائومی را ملاحظه کنید.