شرکت شیائومی اخیرا نسل جدید مچ بند هوشمند می بند را با نام  می بند 4 معرفی کرد. دستبند تناسب اندامی که از مشخصات سخت افزاری بهتر و طراحی بهبودیافته تر نسبت به قبل برخوردار است.

در حالی که چند هفته ای از معرفی این دسبتند می گذرد، مدتیست که شاهد عرضه این دیوایس در بازار کشورمان هستیم. از آنجایی که محصولات چینی همیشه دو نسخه گلوبال و چینی دارند، می بند 4 نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در دو نسخه مورد اشاره عرضه می شود.

می بند 4از این رو تصمیم داریم شما را با تفاوت میان نسخه چینی و گلوبال می بند 4 شیائومی آشنا سازیم. به طور کلی نسخه گلوبال و چینی می بند 4 تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها در دفترچه راهنما و نوشتار روی جعبه خرده فروشی تفاوت هایی مشاهده می شود.

برای مثال در نسخه چینی می بند 4 دفترچه راهنما ورق های کمتری دارد و به زبان چینی است. اما نسخه گلوبال با زبان انگلیسی دارای دفترچه راهنمایی با ورق های بیشتر است. همچنین نسخه چینی دارای زبان نوشتاری چینی در روی باکس خرده فروشی بوده که نسخه گلوبال با زبان انگلیسی همراه است.

شایان ذکر بوده زبان پیش فرض نسخه چینی می بند 4 در ابتدا همان چینی می باشد اما در نسخه گلوبال انگلیسی تنظیم شده که با اتصال دستگاه به تلفن هوشمند خود اگر اسمارتفون شما زبان انگلیسی باشد، هر 2 مدل می بند 4 نیز به حالت انگلیسی درخواهند آمد.

با تمام این تفاسیر می بند 4 یک گجت پوشیدنی قابل توجهی بوده که تجربه کاربری خوبی می توان با آن داشت. در بحث نسخه های گلوبال و چینی نیز موارد فوق را باید مد نظر گرفت و در سایر زمینه ها هیچ اختلافی بین دو نسخه وجود ندارد تا به آن اشاره کرد.