شیائومی چند ماه پیش تصویری منتشر کرد که گمان کردیم یک پاور بانک جدید یا محصولی مرتبط خواهد بود. این کمپانی بزرگ، Mi Power Bank Pro را با افزودن برخی ویژگی‌ها و تگ قیمت جدید، دوباره منتشر کرد. xiaomi-powerbank-bundle
پاور بانک جدید (قدیمی) شیائومی، هنوز ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی آمپرساعتی سابق را به همراه درگاه ورودی نوع C و درگاه خروجی USB 2.0 دارد. موردی که جدیداً در این محصول اضافه شده است، پوشش حفاظتی نرم و کابل ترکیبی میکرو USB نوع C است که یک کانکتور میکرو USB نوع C در یک طرف و در طرف دیگر USB 2.0 دارد. این پاور بانک با قیمت ۱۶۹ یوان (۲۵ دلار) به فروش خواهد رسید. قیمت نسخه قبلی آن ۱۴۹ یوان (۲۲ دلار) بود.

آموزش رفع مشکل سنسور گل و گیاه شیائومی

این کابل مناسب افرادی است که دستگاه‌هایی با درگاه USB نوع C و دستگاهی با درگاه میکرو USB دارند که سبب می‌شود تعداد کابل کمتری را برای شارژ، به همراه خود حمل کنند.
با دقتی دوباره در تصویری که چند ماه پیش منتشر شده بود، متوجه می‌شوید که این تصویر نشانی از یک کابل داشت نه پاور بانکی جدید.

xiaomi-new-teaser-08-aug
پوشش این محصول هم افزونه مفیدی است، زیرا بدنه پاور بانک معمولاً در معرض خش برداشتن است. ما نمی‌دانیم که شیائومی پاور بانک قبلی را از فروشگاه خود برداشته و این محصول را جایگزین آن می‌کند یا هردو را هم‌زمان به فروش می‌گذارد. اما پرداختن ۲۰ یوان بیشتر برای این لوازم جانبی مفید، به نظر ایده بدی نیست.