کنفرانس شیائومی به خوبی پیش می‌رود و این برند، اولین محصول خود را که نسخه ارتقا یافته Mi TV 3S است، رونمایی کرده‌ است. درواقع، ۳ نوع Mi TV 3S وجود دارد که شیائومی برای سال ۲۰۱۶، معرفی کرده است. نوع با کیفیت آنMi TV 3S  نسخه Home Theater است که با قیمت ۵۹۹۹ یوان (۹۰۰ دلار) به فروش می‌رسد. پس از آن، Mi TV 3S نسخه استاندارد قرار دارد که ۴۹۹۹ یوان (۷۵۰ دلار) قیمت‌گذاری‌ شده است. نسخه بعدی، نسخه‌ی پایه‌ با قیمت ۳۴۹۹ یوان (۵۲۵ دلار) به فروش می‌رود.

دومین تیزر پردازنده شیائومی

mi-tv-3s-image-01
Mi TV 3S، از طراحی بدنه فلزی، فریم آلیاژ آلومینیومی، بافت تزئینی و برش الماس دوتایی با طراحی ۴۵ درجه، بهره می‌برد. ضخامت آن در کمترین مقطع، ۹٫۹ میلی‌متر و در بیشترین مقطع ۳۷٫۶ میلی‌متر است.
حال در مورد جزئیات Mi TV 3S نسخه Home Theater صحبت خواهیم کرد. این محصول، مجهز به تکنولوژی صدای فراگیر است. نکته برجسته آن، صفحه نمایش ۶۵ اینچی ۴K ساخت شرکت سامسونگ با نام Samsung True، یک سیستم ساب ووفر با طراحی جدید، یک اتاقک ولوم که صدا را تا ۷۵% افزایش می‌دهد، بلندگوهای صدای فراگیر ۲٫۲۵ اینچی با محدوده کامل، باس حیرت‌انگیز، صدای زیر بی‌نظیر و ارتباط بی‌سیم ۵G است. این تجهیزات، نحوه نگاه ما به تلویزیون‌های هوشمند امروزه را تغییر داده است.

mi-tv-3s-image-02حال Mi Tv 3S نسخه استاندارد را بررسی می‌کنیم. درست همانند نسخه‌ Home Theater که بررسی کردیم، یک صفحه نمایش ۶۵ اینچی  Samsung True 4K به همراه نسل پنجم موتور HD دارد که از HDR پشتیبانی می‌کند. ویژگی صدای فراگیر DTS و رمزگشایی سخت‌افزاری هم جزو موارد تحت پشتیبانی است.

mi-tv-3s-image-03
در نهایت، Mi TV 3S قرار دارد که صفحه نمایش ۵۵ اینچی دارد. اطلاعات کامل درمورد این مدل، در حال حاضر در دسترس نیست مگر قیمت آن. به زودی جزئیات آن را به روز خواهیم کرد. در زیر، می‌توانید تصاویر بیشتری از Mi TV 3S را مشاهده کنید.

mi-tv-3s-image-05

mi-tv-3s-image-04

mi-tv-3s-image-06

mi-tv-3s-image-06

mi-tv-3s-image-07

mi-tv-3s-image-08

mi-tv-3s-image-09

mi-tv-3s-image-12

منبع: Gizmochina