شیائومی بزودی تلویزیون هوشمند 65 اینچی جدید با پشتیبانی DOLBY VISION معرفی می کند

شرکت شیائومی در صنعت تلویزیون هوشمند موفق بوده و بیشتر محصولات آن را در بازار آسیا می توان شاهد بود. بخصوص اینکه در بازار هند و چین فروش تلویزیون های هوشمند شیائومی قابل توجه بود. Li Xiaoshuang مدیر محصول بخش تلویزیون شیائومی بیان داشت که بزودی این شرکت تلویزیون هوشمند جدید 65 اینچی با پشتیبانی از فناوری Dolby Vision معرفی می کند.

همچنین بخوانید: مجوز گوشی هوشمند Redmi 10X/Redmi Note 9

تلویزیون شیائومیپیشتر نیز در صفحه ویبو شیائومی دستگاهی با شماره مدل Xiaomi L65M5-OD آشکار شد و به نظر می رسد همان تلویزیون 65 اینچی جدید وعده داده شده است. گفته می شود این دستگاه پنل اولد دارد و کیفیت تصویر بالایی را به نمایش می گذارد.

در اواخر سال گذشته بود که تلویزیون های 55 و 65 اینچی TV 5 Pro شیائومی راهی بازار شدند. نسخه 55 اینچی 3699 یوان و نسخه 65 اینچی 4999 یوان قیمت داشت. همچنین قرار است بزودی TV 5 Pro در نسخه 65 اینچی جدید با پنل کوانتوم دات هم عرضه شود.

این همان تلویزیونی است که از دالبی ویژن هم پشتیبانی می کند و شامل 4K / HDR10+ در دالبی sound می‌شود.

در سال 2019 شیائومی بیش از 10 میلیون تلویزیون هوشمند به فروش رسانده که این میزان تنها برای بازار چین بود. در سال 2019 به ازای هر 5 دستگاه تلویزیون هوشمندی که وارد بازار چین شد، 1 دستگاه به شیائومی تعلق داشت. همچنین در بازار هند نیز تلویزیون های هوشمند شیائومی بسیار محبوب هستند و توانسته فروش بالایی به خود اختصاص دهد.