شرکت شیائومی برند ردمی را تاسیس کرد تا به گسترش فروش محصولات خود کمک کند. البته تنها ردمی نیست که زیربرند شیائومی محسوب شده و بلکه پوکو، بلک شارک و چندی دیگر هم به عنوان زیربرندهای شرکت بزرگ شیائومی شناخته می‌شوند

معرفی ردمی واچ و ردمی کی 30 اولترا در 14 آگوست

از زمانی که ردمی تاسیس شد تاکنون محصولات متنوعی از این برند جدید مشاهده کردیم. از جمله آنها باید به سری گوشی های ردمی و دیگری روتر تازه معرفی شده وای فای 6 جدید Redmi AX5 اشاره کرد. محصول جدید ردمی یک روتر معمولی نیست و سرعت اتصال بالایی دارد.

همچنین توسط امن ترین پروتکل ها حفاظت می شود. به گفته ردمی این روتر از پردازنده Qualcomm 5 پشتیبانی کرده تا جهش بالایی در سرعت اتصال به شبکه داشته باشد. بنابراین مدل موردبحث چند سروگردن بالاتر از روترهای نسل قبلی بوده و طراحی زیبایی هم دارد.

به گفته ردمی این روتر از چهار تقویت کننده سیگنال برای عملکرد بهتر بهره می برد و به چهار آنتن مجزا مجهز است. همچنین باید به پشتیبانی آن از چندین شبکه مش اشاره کرد ، خانواده های بسیار بزرگ نیز می توانند به راحتی تنها از یک روتر این مدل ، از شبکه ترکیبی با Xiaomi AX1800 یا Xiaomi AX3600 بهره گیرند.

با قابلیت اتصال 128 دستگاه به آن قادر است خانه را به یک محیط هوشمند تبدیل کند و نقش هاب را ایفا نماید. روتر جدید Redmi AX5 یک گزینه معمولی نیست و به پشتیبانی شبکه وای فای 6 جدیدترین استاندارد وای فای می پردازد. امروز کمتر دستگاهی را شاهد هستیم که این ویژگی متصل به شبکه را دارا باشد.

شیائومی و ردمی در صدد هستند تا محصولات قابل توجهی برای بخش شبکه اینترنت در نظر گیرند. روتر جدید وای فای 6 مدل Redmi AX5 نیز به تازگی معرفی شده و بزودی هم باید شاهد عرضه آن در بازار باشیم. البته شیائومی و ردمی همیشه جدیدترین محصول را نخست در بازار چین عرضه می کنند و بنابراین باید انتظار داشت که Redmi AX5 ابتدا در چین و سپس در هند به فروش برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می بایست به وب سایت شیائومی مراجعه کنید. جهت خرید هم باید به فروشگاه های آنلاین معتبر مراجعه کرده تا این روتر را با قیمت مناسب و ویژگی های روز خریداری نمایید. روتر جدید Redmi AX5 که از برند ردمی بوده با قیمت کمتر از 100 دلار قابل تهیه است و مدل استاندارد و کاربردی به شمار می رود.