شیائومی نسخه کدی اندروید 10 را برای سری های Mi A2 ، POCO F1  و Mi 8 منتشر کرد. شیائومی اولین بار دستگاه تحت برنامه اندروید  One را با همکاری گوگل در سپتامبر سال 2017 راه اندازی کرد ، برنامه اندروید  One به روزرسانی های منظم نسخه های اندرویدی را با امنیت بالا تضمین می کند. شیائومی از سال 2017 همه ساله یک دستگاه جدید اندروید  One با تمرکز بر روی دوربین ها و طراحی ظاهری را منتشر کرده است و در نتیجه ما Mi A1 ، Mi A2 و Mi A3 را تحت برنامه اندروید  One از شیائومی داریم.

این شرکت Mi A3 را در ماه آگوست به بازار عرضه کرد و گفت که این اولین دستگاهی است که به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کند. شیامی قبلاً بروزرسانی MIUI مبتنی بر اندروید  10 را به ردمی K20 Pro و ردمی K20 رساند ، اما دستگاههای اندروید  One مانند Mi A3 و Mi A2 هنوز به روزرسانی اندروید 10 را دریافت نکرده اند.

اسپیکر شیائومی Outdoor Bluetooth

این شرکت هیچ زمان بندی را برای معرفی اندروید  10 به اشتراک نگذاشته است اما به نظر می رسد کاربران مجبور نیستند مدت طولانی برای بروزرسانی صبر کنند زیرا این شرکت منابع هسته ای مبتنی بر اندروید  10 را برای چندین دستگاه از جمله Mi A3 ، Mi A2 ، POCO  منتشر کرده است که شامل دستگاه های سری  Mi A3, Mi A2, POCO F1 و Mi 8 است. حتی اگر کد منبع برای کاربران عادی مفید نباشد ، برای توسعه دهندگان و برنامه های اندرویدی که مایل به ایجاد نرم افزارهای سفارشی هستند، مفید خواهد بود. می توانید منبع هسته را از لینک منبع GitHub در زیر بارگیری کنید. در صورتی که به دنبال یک دستگاه اندرویدی One میان رده با دوربین و طراحی مناسب هستید، Mi A3 را بررسی کنید.