شیائومی شرکتی است که توانسته به خوبی مرزهای خود را فراتر از مرزهای کشور مبدا خود یعنی چین،گسترش دهد. به همین دلیل، آنها موفق به باز کردن فروشگاه های رسمی خود و یا Mi Store در کشورهای مختلف مانند هند، اسپانیا و مکزیک شده اند، اما از آنجایی که اروپا یکی از موفق ترین بازارهای آنهاست، تصمیم گرفتند فروشگاه جدیدی را در کشور فرانسه و شهر پاریس افتتاح کنند.هرچند که، این فروشگاه مانند فروشگاه های دیگر نیست و در واقع، بزرگترین فروشگاه Mi در کل قاره اروپا تا به امروز است.

اپلیکیشن اندروید و Mi Home ios

MI STORE جدید در پاریس

با ورود این فروشگاه جدید، توسعه جهانی شیائومی همچنان ادامه دارد. فروشگاه جدید Mi در خیابان Champs-Elysees واقع شده است. با اینکه افتتاح رسمی در ساعت 1 بعد از ظهر (زمان محلی) برآورد شده و علی رغم دمای پایین هوا در این منطقه،مردم برای ورود به عنوان اولین مشتری در این فروشگاه شروع  به صف بستن کرده اند. عکس های رسمی این فروشگاه منتشر شده است و شیائومی گفته است که آنها تمام محصولات کاتالوگ خود را، از گوشی های هوشمند مانند Redmi Note 6 Pro یا Pocophone   F1 گرفته تا هدفون، دوربین های Yi، تصفیه کننده ها، و … را به فروش می رسانند.

می استور شیائومی

این فروشگاه دومین فروشگاه رسمی Mi در پاریس است، با این حال، با توجه به اندازه فروشگاه و تنوع دستگاه ها، می تواند نقطه مرکزی فروش این شرکت، در این کشور و اروپا باشد. اگر میخواهید در افتتاحیه این فروشگاه شرکت داشته باشید، اما در پاریس زندگی نمیکنید،  این شرکت چینی جشنواره ای باورنکردنی را در سایت رسمی خود برپا کرده ، که Mi MiX 3  را با تخفیف 50 تا 220 یورو، Pocophone F1 حافظه   64GBتنها با قیمت  320 یورو و Mi 8 را با قیمت  430 یورو ارائه خواهد داد و شما 50 یورو اعتبار در Mi  خود دریافت خواهید کرد.