ماوس بی سیم جدید Wireless Mouse 2 شیائومی معرفی شد

شرکت شیائومی به تازگی از ماوس بی سیم نسل جدید خود به نام Wireless Mouse 2 رونمایی کرد. نسل اول این ماوس در سال 2017 معرفی و عرضه شد که قیمت 10 دلاری داشت. حال نوبت به رونمایی از نسل دوم ماوس بی سیم این شرکت رسیده که با عنوان Wireless Mouse 2 شناخته می شود.

مدل نسل جدید با گذشت دو سال معرفی شده و از مشخصات و ارگونومی بهتری نسبت به نسل پیشین بهره می برد. با قیمت 8 دلار نسبت به نسل اول قیمت کمتری داشته و گران نیست. همانند سایر محصولات شیائومی یک مدل با طرح مینیمالیستی و ساده محسوب می شود. شرکت موردبحث مدعی است که Wireless Mouse 2 از کاربری بسیار راحتی برخوردار است.

معرفی آکواریوم جدید شیائومی

شیائومی در Wireless Mouse 2 از سنسور فوتوالکتریک با سطح دقت 1000dpi بهره گرفت. این امر کمک می کند تا هنگام به حرکت درآوردن ماوس شاهد حرکت دقیق و سریع آن باشید. در حقیقت شیائومی با نسل جدید ماوس بی سیم خود یک ارتقا طراحی ساده را به انجام رساند

اکنون Wireless Mouse 2 با طراحی متقاون به کاربر اجازه می دهد تا با انگشت چپ کلید چپ و با انگشت راست کلید راست را کلیک کند. این ماوس شامل یک غلتکی از جنس آلیاژ آلومینیوم شده که نه تنها دوام بالایی دارد، بلکه زد زنگ است. پوشش ماوس از بافت لطیف و ضد عرقی بوده که احساس راحتی به دست می دهد.

دقیقا مشابه ماوس بی سیم نسل اول، مدل جدید فرکانس بی سیم 2.4 گیگاهرتزی دارد. شیائومی می گوید باتری Wireless Mouse 2 تا یک سال دوام دارد و افراد برای تعویض آن نباید به سختی عمل کنند

شرکت چینی محصول جدید را در دو رنگ سفید و مشکی از هم اکنون با قیمت 8 دلار دردسترس قرار داده است. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت شیائومی مراجعه کنید.