شیائومی یوپین یک صندلی ماساژ مناسب را با قیمت 3999 را راه اندازی می کند (572 دلار)

اوایل امروز (هفدهم فوریه 2020)، سیستم شیائومی یوپین در همکاری با مومود یک صندلی ماساژ گرد را منتشر کرد که دارای برچسب قیمتی مناسب است.

گفته می شود که این اولین صندلی ماساژ در صنعت است که می تواند در تماس با دیوار مورد استفاده قرار گیرد. به عبارت دیگر، این فشرده است و برای کارایی موثر نیازی به ابعاد فیزیکی و فضای زیاد ندارد. این دارای طراحی ساده و دسته ای خمیده است  که در آن افراد با هر اندازه می توانند راحت بنشینند یا حتی دراز بکشند.

همچنین بخوانید: اسپیکر بلوتوثی شیائومی Mi با قیمت 1399 روپیه

صندلی ماساژ مناسب با سه قسمت جداگانه و متحرک که کاربر را که روی آن نشسته است ماساژ می دهد. حرکات این قسمت های منحصر روی شانه، گردن، پشت و ستون فقرات و قسمت کمر فرد است. قابل توجه است که حرکات آن قابل تنظیم است تا اعضای خانواده با گروه های سنی مختلف نیز از این تجربه لذت ببرند. موتورها قادر به ارائه حرکات سه بعدی هستند که از بالا ، پایین ، چپ ، راست و مورب حرکت می کنند.

صندلی ماساژ که در شرکت شیائومی یوپین فروخته می شود تجربه ی راحتی را ارائه می دهد که به منظور، باد کردن چیزی شبیه ایربک، فشار و فشار ریتمیک است. یكی از ویژگیهای قابل توجه آن ، توانایی آن در بازآفرینی نیروی جاذبه صفر بر روی بدن انسان با تنظیم زاویه پشت در واکنش به پاها و اندامهای دیگر است. یعنی می توان فشار را با توزیع یکنواخت وزن در کل بدن کاهش دهد.

صندلی ماساژ کوچک در حال حاضر در پلت فرم آنلاین Xiaomi Youpin موجود است و با قیمت 3،999 یوان ارائه می شود که تقریباً در حدود 572 دلار آمریکا است.