گوشی هوشمند شیائومی با صفحه منعطف و دوربین پاپ آپ

در سال 2019 ، گوشی های هوشمند تاشو معرفی و به بازار عرضه شدن که موفقیت های خوبی هم به همراه داشتند. شرکت های مختلف علاقه خود را برای ساخت گوشی های منعطف نشان دادند.حتی چندین اختراع هم توسط این شرکت ها به ثبت رسید، که یکی از این شرکت ها شیائومی بود.

شیائومی اوایل در مورد این گوشی های تاشو سکوت کرده بود، اما اخیراً شیائومی گوشی هوشمندی با صفحه منعطف را به ثبت رسانده است.

این غول فناوری چینی در سپتامبر سال 2020 با سیستم بین المللی طراحی لاهه ، بخشی از WIPO (دفتر مالکیت معنوی جهان) میباشد ،برای ثبت اختراع گوشی های تاشو خود ثبت نام کرده.

گوشی تاشو شیائومیشیائومی یک گوشی هوشمند تاشو را به ثبت رساند که طراحی این گوشی شیائومی شباهت هایی به Samsung Galaxy Fold دارد.

در این گوشی هوشمند تاشو شیائومی، یک نمایشگر تاشو در داخل و یک نمایشگر ثانویه در پشت دستگاه قرار گرفته است.همچنین با این طراحی توانسته حق اختراع این طرح را که یک دوربین پاپ آپ هم دارد را به خود اختصاص دهد.

هنگامی که این گوشی هوشمند را باز میکنید یک صفحه نمایش بزرگ که مانند یک تبلت به نظر میرسد را مشاهده میکنید.

در پشت این گوشی دوربین های سه گانه که به صورت عمودی قرار گرفته دیده میشود.محل خم شدن این گوشی را به صورت عمودی به دو نیمه تقسیم میکند ،که هم به داخل هم به بیرون خم میشود.

صفحه نمایش در قسمت جلو این گوشی با حاشیه های بسیار کمی که دارد تقریباٌ میتوان گفت تمام جلو گوشی را صفحه نمایش احاطه کرده است.

گوشی تاشو با دوربین پاپ آپدوربین سلفی این گوشی در سمت راست قرار دارد که به صورت پاپ آپ از بالای گوشی به بیرون می آید،این گوشی اجازه میدهد که هم از صفحه نمایش بزرگ، هم از صفحه نمایش داخلی آن برای گرفتن عکس سلفی استفاده کنید.

البته اطلاعات کمی از این گوشی تاشو هوشمند شیائومی وجود دارد .زیرا به تازگی به ثبت رسیده به زودی باید منتظر رونمایی رسمی این گوشی تاشو با دوربین پاپ آپ از شیائومی باشیم تا از دیگر مشخصات این گوشی و ابتکار های جدید شیائومی با خبرشویم .