ریش تراش برقی MIJIA Braun اکنون با سرمایه گذاری گسترده 199 یوان (29 دلار) آماده است

چند روز پیش، شیائومی از ریش تراش برقی Mijia Braun جدید برای بازار داخلی خود یعنی بازار چین رونمایی کرده بود. امروز، این محصول با قیمت 199 یوان (29 دلار) به صورت رسمی برای خرید از طریق سرمایه گذاری جمعی در دسترس است. کمپین تأمین مالی سرمایه‌ی این محصول از 30 سپتامبر آغاز شد در حالی که این شرکت می‌گوید که فروش آن از 14 اکتبر آغاز می‌شود. در نهایت ریش تراش برقی MIJIA Braun شیائومی با قیمت ۲۴۹ یوان معادل ۳۷ دلار در بازار در دسترس خواهد بود.

این شرکت می‌گوید که ریش تراش برقی جدید شیائومی که به تازگی رونمایی و عرضه شده دارای بدنه‌ای جمع و جور است و حمل و نقل آن را آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، شرکت شیائومی اضافه می‌کند که جنس تیغه‌های این ریش تراش از فولاد ضد زنگ آلمانی با کیفیت بالا ساخته شده و از بال‌های سنجاقک الهام گرفته شده است. این محصول ضد آب است، در نتیجه تمیز کردن یا شستشو در آب را آسان می‌کند.

این ریش تراش شامل 899 اندازه مختلف است که شرکت ادعا می‌کند که با توزیع فشار هنگام اصلاح، راحت‌تر عمل خواهد کرد و به گونه‌ای طراحی شده که کارایی و عملکرد بالایی خواهد داشت. ماشین اصلاح برقی Mijia Braun دارای موتوری است که 7200 بار در دقیقه می‌چرخد ​​و دارای سرهای برش دوتایی شناور و مستقل است که با خطوط صورت سازگار خواهد بود.

این شرکت با افزایش عمر باتری به این دستگاه می‌تواند حداکثر 40 دقیقه استفاده را ارائه دهد، که این میزان معادل استفاده از آن به مدت 21 روز و هر روز به مدت سه دقیقه است. همچنین از فناوری Quick Charge پشتیبانی می‌شود تا در مدت زمان یک ساعت محصول به طور کامل شارژ شود. این شرکت همچنین ادعا کرده که شارژ آن به مدت پنج دقیقه، انرژی کافی برای یک بار اصلاح را فراهم می‌کند.