شرکت ردمی و شیائومی پیشتر تلویزیون هوشمند Redmi Smart TV Max  را به عنوان یک تلویزیون بزرگ 98 اینچی با حاشیه بسیار کم و ویژگی های قابل توجه رونمایی کرد. در این بین طی رویداد 11 آگوست، شرکت چینی اعلام کرد تاکنون موفق به فروش 1660 دستگاه تلویزیون هوشمند بزرگ Redmi Smart TV Max 98 شده و با توجه به ابعاد بزرگ و امکاناتی قابل توجه، تنها در یک روز این فروش به ثمر رسید.

شیائومی اعلام کرد که درسال های اخیر تلویزیون های 98 اینچی در ماه تنها 100 دستگاه فروش داشتند اما امروز آنها موفق شدند بیش از 1000 دستگاه را تنها در یک روز به  فروش برسانند.

این شرکت اعلام داشته اکنون شیائومی می تواند آمار فروش تلویزیون های 98 اینچی خود را افزایش دهد و هر فرد با قیمتی مناسب از تلویزیون هوشمند بزرگ برخوردار شود. قیمت تلویزیون 98 اینچی Redmi Smart TV Max  به 19999 یوان می رسد که تقریبا 2800 دلار است و نسبت به برندهای رقیب در همین سایز بسیار ارزان تر محسوب می شود.

بنابراین قیمت گذاری بسیار اهمیت داشته و در افزایش تقاضا نقش موثری دارد. برای کسانی که نمی دانند ، Redmi Smart TV Max 98 که در ماه مارس اعلام شده است ، از پنل نمایشگر 98 اینچی 4کی UHD برخوردار است که پشتیبانی 85 درصدی از فناوری NTSC داشته و به قابلیت MEMC motion مجهز است. گذشته از آن دارای 192 نقطه با نور پس زمینه پویا هستند.

این تلویزیون هوشمند از پردازنده 12 نانومتری سفارشی و 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد. این شرکت همچنین با این تلویزیون جدید خدمات ویژه ای برای مراقبت از مشتری ارائه می دهد که شامل موارد مختلفی را دربرمی گیرد. در اخباری مرتبط اخیرا بود که تلویزیون هوشمند می 10 اولترا و ردمی کی 30 اولترا را به عنوان پرچمداران منحصربفرد دهمین سال تاسیس رونمایی کرد.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت شیائومی مراجعه کنید.