تلویزیون هوشمند Mi TV 5 تا یک ماه دیگر راه اندازی خواهد شد

از مدیر کل بخش تلویزیون‌های شیائومی سوال شد که نسل بعدی Mi TV چه زمانی راه اندازی و عرضه خواهد شد و او در پاسخ به این سوال گفت که تا پایان سال جاری یعنی سال ۲۰۱۹ این تلویزیون هوشمند منتشر خواهد شد و زمان زیادی به عرضه آن باقی نمانده است.

تلویزیون Mi TV 5 تا یک ماه دیگر راه اندازی می‌شود

اگر بخواهیم گفته لی را به معنای واقعی کلمه جدی بگیریم، به این معنی است که تلویزیون Mi TV 5 قبل از 19 نوامبر منتشر می‌شود و احتمالاً این رونمایی در چین خواهد بود. سایت IT Homes به نقل از یک منبع داخلی گفته است که Mi TV 5 قبل از 11.11 (11 نوامبر) امسال منتشر می‌شود. جالب است که، هیچ نشانه‌ای از آمدن Mi TV نسل جدید وجود ندارد.

افزایش قیمت گوشی های شیائومی

این شرکت اخیراً Mi TV Pro را راه اندازی کرد اما به غیر از پشتیبانی 8K ویژگی منحصر به فرد دیگری را ذکر نکرده است. از سوی دیگر این مدل با 2 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه ذخیره سازی ارائه شد و از پردازنده 64 بیتی 12 نانومتری Amlogic T972 بهره برده است.

براساس داده‌های منتشر شده توسط Aowei.com، این شرکت در نیمه اول سال 2019 نزدیک به 5.4 میلیون واحد تلویزیون هوشمند را ارائه کرده است. این نشان‌دهنده افزایش فروش سالانه 64.9٪ در زمینه تلویزیون است. توجه داشته باشید که غول تکنولوژی چینی بیش از 8.4 میلیون دستگاه در سال 2018 ارائه کرده است. بنابراین، احتمالاً امسال این آمار بیشتر خواهد شد و شیائومی می‌خواهد مجدداً فروش خود را با یک تلویزیون Mi TV جدید دوباره آغاز کند و پیشرفت بزرگی را برای خود رقم بزند.

این شرکت قصد دارد تا بخش تلویزیونی پریمیوم را مانند آنچه OnePlus با مدل‌های خود انجام داده، به عهده بگیرد. بنابراین احتمالا می‌توانیم ببینیم که شیائومی امسال یک تلویزیون QLED هم راه اندازی کرده است.

به هر جهت شیائومی امسال بسیار فعال بوده و محصولات جذاب و پیشرفته‌ای را در اختیار طرفداران و مشتریان قرار داده است. براساس محصولات اخیر شیائومی در زمینه تلویزیون‌های هوشمند، باید انتظار پیشرفت خوبی را در Mi TV 5 داشته باشیم و در کنار تمامی قابلیت‌های بروز قبلی، احتمالا ویژگی‌های جدیدی نیز ارائه خواهد شد که می‌توان به کیفیت تصویر بهتر، هوشمندی بالاتر، صدایی فراگیر، رنگ‌هایی زنده، پشتیبانی از دستیار صوتی هوشمند و پردازنده‌ای قدرتمند برای پردازش هرگونه گرافیکی اشاره کرد. در صورت انتشار جزییات بیشتر در راستای این تلویزیون Mi TV 5 مشخصات کامل را در اختیارتان قرار خواهیم داد و به معرفی کامل این محصول خواهیم پرداخت.