گزارش مالی شیائومی

شیائومی به واسطه تولید گوشی های هوشمند و گجت های هوشمند در چند سال گذشته توانسته به یکی از بزرگ ترین شرکت های چینی در زمینه تکنولوژی و فناوری تبدیل شود.

بخش عمده از درآمد این شرکت مربوط به گوشی های هوشمند میباشد.

البته شیائومی امروزه در تولید انواع گجت های هوشمند هم موفق عمل کرده و فروش خوبی را هم به همراه داشته. شیائومی اکنون در لوازم خانگی هم توانسته به یکی از بزرگ ترین تولید کننده ها تبدیل شود.

شیائومی به تازگی گزارشی مالی از فروش گوشی های هوشمند خود منتشر کرده، که نشان دهنده موفقیت شیائومی در فروش گوشی های موبایل بود.

در این گزارش شیائومی توانسته 46.6 میلیون گوشی هوشمند با درآمد 7.2 میلیارد دلاری را به فروش برساند.

اخبار فروش شیائومیبا این میزان فروش گوشی هوشمند شیائومی توانسته موفقیت بسیار خوبی را در بین شرکت های چینی به دست بیاورد و همچنین رقیب سر سخت برای دیگر تولید کننده های گوشی در جهان شود.

بر اساس اطلاعاتی که شیائومی منتشر کرده ، این شرکت بزرگ چینی توانسته میزان فروش گوشی های هوشمند خود را نسبت به سال گذشته چیزی حدود 45.3 درصد افزایش دهد و در حال حاضر حدود 13.5 درصد از کل بازار گوشی های هوشمند را در اختیار خود قرار داده است.

شیائومی در این گزارش مالی خود همچنین اعلام کرد که فروش گوشی های هوشمند شیائومی در چین نسبت به سال گذشته حدود 34.5 در صد رشد داشته ، که سود خالص این شرکت به 4.1 میلیارد دلار رسیده است.

اخبار فروش شیائومی

علاوه بر این فروش گوشی های هوشمند شیائومی در بازار جهانی نیز افزایش قابل توجه ای داشته که در آمد خالص شیائومی در بازار جهانی با افزایش 52.1 درصدی به حدود 6 میلیارد دلار رسیده که موفقیت خوبی برای شیائومی میباشد.

شیائومی در این گزارش مالی درباره اینترنت اشیا هم اشاره کرده .در حال حاضر شرکت شیائومی در فروش این گجت ها حدود 16 درصد پیشرفت داشته و توانسته در آمد 2.7 میلیارد دلاری از اینترنت اشیا به دست بیاورد.

شیائومیشیائومی به تازگی محصولات جدید معرفی کرده که میتونید در مجله شیائومی محصولات جدید و خبر های بیشتر را مشاهده کنید.

شما از کدام محصولات شیائومی استفاده میکنید؟


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***