برترین استفاده کننده ها گوشی جهان

در بازار استفاده کنندگان گوشی های هوشمند در سطح جهان، کشور چین همچنان بزرگترین خریدار گوشی های هوشمند بازار میباشد. بعد از چین، هند و سپس ایالات متحده قرار دارد.

این بازارها در هر کشور ترجیحات و رفتارهایشان نیز بسیار متفاوت هست

 

شیائومی

گوشی XIAOMI MI 10I نسخه جهانی کدام گوشی می باشد؟

بازار فروش گوشی شیائومی در چین

بازار گوشی های هوشمند در چین به قدری پیچیده میباشد که یک تولید کننده واحد نمی تواند تسلط کافی در بازار داشته باشد. با این وجود در کشور های هند و ایالات متحده اوضاع فرق میکند.

بازار فروش گوشی شیائومی در هند

در بازار گوشی های هوشمند کشور هند، شیائومی توانسته قدرت خوبی در بازار داشته باشد. در واقع، حدود دو سال هست که شیائومی به طور متوالی پرفروش ترین برند گوشی در هند باشد.

جعبه شیائومی

 

در حالی که سایر برند های چینی در تلاش برای سرنگونی شیائومی هستند، شیائومی در حال بهبود تجارت خود در هند میباشد و این غول چینی تمرکز خود را روی تولید گوشی های با کیفیت گذاشته و به طوری که دیگر رقبا نتوانستند، مانعی برای فروش گوشی های شیائومی ایجاد کنند.

 

شیائومی طبق گزارشی که اخیراً از آمازون هند منتشر شده، 9 مورد از 10 تلفن هوشمند پرفروش آمازون هند متعلق به شرکت شیائومی است

Manu Kumar Jain مدیر عامل شیائومی در هند توئیتی را منتشر کرد، که نشان می دهد برند Redmi شیائومی در هندوستان تمام جادوها را برای فروش و محبوبیت شیائومی انجام می دهد.

توئیتر شیائومی هنداین توییتی می بینید تصویری از لیست پرفروش ترین گوشی های آمازون هند را نشان می دهد. همانطور که می بینیم 9 دستگاه شیائومی که در این لیست وجود دارد از برند Redmi میباشد. این لیست نشان می دهد که Redmi Note 9 Pro همچنان پرفروش ترین گوشی هوشمند در فروشگاه آمازون هند میباشد. علاوه بر این ، سایر دستگاه های Redmi در این لیست وجود دارد مانند Redmi Note 9 Pro Max ، Redmi Note 9 ، Redmi 9 Prime ، Redmi 9 و Redmi 9A .

برند شیائومی

تنها گوشی ای که غیر شیائومی در این لیست وجود دارد گوشی Samsung Galaxy M31 Prime Edition است

بازار هند به گوشی های میان رده بسیار علاقه مند میباشد. علاوه بر این ثابت شده که گوشی های پرچم دار در هند نتوانستند بازار فروش خوبی داشته باشند. احتمالاً به همین دلیل هست که نام تجاری Redmi در هند بسیار خوب عمل توانسته محبوبیت بدست بیاورد.

شیائومیمحبوب ترین دامنه قیمت خرید گوشی در هند بین 100 تا 300 دلار است. هر چیزی بالاتر از این محدوده قیمت باشد، خیلی مورد توجه قرار نمی گیرد. پس باید سراغ نام تجاری Redmi شیائومی برویم که بر روی گوشی های هوشمند سطح پایین و میان رده تمرکز دارد.

جالب اینجاست که شیائومی در هند فقط شش سال دارد

شیائومی پس از ورود رسمی به کشور هند در سال 2014 ، فقط چند سال نیاز داشت تا به رتبه اول در هند برسد. از سه ماهه سوم سال 2020، شیائومی با 26.1 درصد سهم بازار همچنان در راس بازار گوشی های هوشمند هند است.

شیائومیشیائومی به راحتی توانسته برند های سامسونگ ، Oppo ، Vivo و Realme را در هند شکست می دهد. اما تولید کنندگان گوشی همچنان امیدوارند که برند شیائومی را در هند و جهان شکست دهند. شیائومی باید مدل های جدیدی را ارائه تا در ادامه باز هم موفق عمل کند و جایگاه خود را از دست ندهد. Redmi نسبت به قیمت بهترین عملکرد را در جهان را ارائه می دهد.

شیائومی به طور کلی شیائومی در کشور های آسیایی مانند ایران هم فروش خوب و قابل توجه ای داشته


 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***