شیائومی مجددا نقش لیدر را در چین ایفا می کند: Manu Kumar Jain روی مناطق جدید تمرکز می کند

با گذشت چند سال از ورود به بازار هند ، شیائومی اکنون فروشنده پیشرو گوشی های هوشمند در هند است و از سامسونگ که سال ها بر این بازار حاکم بود پیشی گرفت. اکنون این شرکت تمرکز زیادی بر گسترش حضور آفلاین خود دارد.

تاکنون ، مدیر عامل شرکت شیائومی هندوستان مانو کومار جین مدیر این شرکت را در فروشگاه های آجر و ملات در سراسر هند رهبری می کرد. اکنون ، در یک تغییر نقش رهبری ، آن وظیفه به مدیر عامل شرکت Muralikrishnan B منتقل شده است.

با این تغییر، مدیر فروش شیائومی هند اکنون سانیل بیبی به Muralikrishnan گزارش خواهد شد. راغو ردی ، که هدایت همه مقوله ها و فروش آنلاین را بر عهده دارد ، در نقش خود ادامه خواهد داد و Reddy و همچنین Muralikrishnan به Manu Kumar Jain گزارش می دهند.

مانو کومار جین که مدیرعامل این شرکت در هند است ، در برنامه ریزی و تصمیم گیری ورود شیائومی به بازارهای جهانی جدید و همچنین در دسته بندی محصولات ، نقش اصلی را ایفا می کند. وی سرپرستی گسترش دسته های جدیدتر ، مانند تلویزیون های هوشمند ، و حضور در دستگاه های متصل به اینترنت و لوازم خانگی در هند را بر عهده خواهد داشت.

او همچنین در حال مدیریت پایگاه SAARC این شرکت با فعالیت در بنگلادش ، نپال و سریلانکا است. نکته قابل توجه این است که مانو کومار جین همچنین به عنوان نایب رئیس جهانی در تیم برتر رهبری شیائومی حضور دارد و تنها تیم منتخب CXO در گروه شیائومی است.

شیائومی نه تنها پیشرو بازار گوشی های هوشمند در هند است بلکه رهبر دسته تلویزیون های هوشمند در هند است. این شرکت اعلام کرده است که در بازار آفلاین هند بیش از یک میلیون دستگاه فروخته است.

این شرکت در حال حاضر بیش از 2500 Mi Stores ، 75 به علاوه Mi Home و بیش از 20 Mi Studios حضور آفلاین دارد. در کنار آن ، در بیش از 7000 فروشگاه چند مارک نیز وجود دارد که به عنوان شریک ترجیحی فعالیت می کنند.