رطوبت ساز XIAOMI DEERMA SMART

شیائومی از آن دسته برند هایی هست، که هر ساله محصولات زیادی را به بازار عرضه می کند. این سازنده چینی تلفن های هوشمند در حال حاضر در برند های زیادی سرمایه گذاری کرده و تمایل دارد تا با همکاری آنها یک سری محصولات مفید را روانه بازار کند.

شیائومی اکنون شرکت های زیر مجموعه زیادی دارد که هر کدام از این شرکت ها تولید یکسری محصولات را انجام میدهد. یکی از این شرکت های زیر مجموعه شیائومی Deerma میباشد. اگر برای اولین بار است که اسم Deerma را می شنوید ، پس باید بدانید که این برند محصولات زیادی در بازار و سبک زندگی راحت دارد. در گذشته ، شیائومی محصولی مانند: سشوار ، چرخ گوشت و جاروبرقی را با مارک Deerma روانه بازار کرده است.

رطوبت ساز شیائومیمرطوب کننده هوا Deerma Smart Fog-free Humidifier

مرطوب کننده ها برای جلوگیری از خشکی هوا تولید میشوند، این خشکی هوا باعث تحریک در بسیاری از قسمت های بدن می شود ،مرطوب کننده ها رطوبت را به هوا اضافه می کنند. این امر به ویژه می تواند برای درمان خشکی پوست ، بینی ، گلو و لب ها موثر باشد.

این رطوبت ساز ها همچنین می توانند برخی از علائم ناشی از آنفولانزا یا سرماخوردگی را کاهش دهند. شیائومی در جدید ترین محصول خود مرطوب کننده هوشمند بدون تولید مه Deerma را معرفی کرد.

مشخصات

یک رطوبت ساز به ویژه برای افرادی که نسبت به هوای خشک حساس هستند ، آرام آرام به کالایی ضروری در خانه یا سبک زندگی تبدیل میشود. هدف از هر مرطوب کننده افزودن رطوبت به هوای محیط میباشد.

Deerma Smart Fog-free Humidifier

رطوبت ساز شیائومی با ظرفیت 510 میلی لیتر در ساعت تولید رطوبت بدون مه میکند. مرطوب کننده شیائومی از تبخیر آب طبیعی استفاده می کند که منجر به تولید مولکول های آب نانو می شود. این مولکول ها از اتصال باکتری ها و ذرات سخت جلوگیری می کند. پس از آن جریان هوای تمیز و مرطوب و بدون هیچ عنصر آلوده کننده ای به محیط وارد میشود.

در داخل این دستگاه، ساختاری شبیه پمپ آبی که در گردش میباشد مشاهده میکنید که آب را به بالای فیلتر دستگاه هدایت می کند. سپس آب از بالا به پایین پاشیده می شود و عنصر فیلتر را مرطوب می کند. با این کار ، مخزن آب از تولید باکتری هم جلوگیری میکند.

رطوبت ساز شیائومیدرست مثل اکثر محصولات شیائومی ،مرطوب کننده هوشمند Deerma نیز با زیبایی و طراحی مدرن ارائه می شود. از لحاظ طراحی تا حدی جمع و جور میباشد به این معنی که می توانید آن را به راحتی روی میز کار خود قرار دهید.

با استفاده از برنامه MIJIA می توانید مرطوب کننده را کنترل کنید. با استفاده از برنامه ، به راحتی می توانید دستگاه را خاموش / روشن کنید. همچنین می توانید حجم رطوبت را تنظیم کنید. این برنامه همچنین میتواند هر زمان که سطح آب پایین آمد به شما یادآوری کند تا بتوانید به موقع مخزن آب را دوباره پر کنید.

 

رطوبت سازهای موجود در بازار در حال حاضر به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. نوع تبخیر خالص 
  2. نوع تبخیر حرارتی
  3. نوع اولتراسونیک

دو نوع اول از فن حرارتی و گرمایش برای تبخیر آب استفاده می کنند و به کیفیت آبی که در مخزن آن ها ریخته میشود اهمیتی نمی دهند. در نوع اولتراسونیک فقط می توان از آب خالص استفاده کرد ، در غیر این صورت به راحتی مواد معدنی موجود در آب لوله کشی و باکتری ها را در هوا آزاد کرد و باعث رسوب هم در دستگاه میشود.

رطوبت ساز شیائومیدر طراحی رطوبت ساز هوشمند بدون دمه Deerma از تبخیر آب طبیعی الهام گرفته شده که آب را به مولکول های آب نانو تبدیل می کند و در نتیجه باکتری ها و ذرات توانایی اتصال به این رطوبت را ندارند پس بدون آلودگی محیط اتاق جریان هوای مرطوب و تمیز از آن خارج می شود.


رطوبت ساز شیائومی
علاوه بر این ، رطوبت ساز از یک فیلتر متشکل از فیبر جاذب و رزین با چگالی بالا استفاده می کند ،که دارای توانایی خود تمیز کنندگی قوی میباشد. همچنین ساختار 21 لایه ای می تواند ناخالصی های آب را کاملاً جذب خود کنند.

Xiaomi Deerma Fog-Free Smart Humidifier با قیمت 499 یوان (یعنی تقریباً 75 دلار) میباشد.


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***