لامپ هوشمند LED شیائومی با کنترل از طریق صدا در بازار هند عرضه شد

شیائومی قصد دارد هفته آینده در رویداد ‘Smarter Living’ خود از تعداد زیادی از محصولات جدید اینترنت اشیا رونمایی کند. اما در این میان این شرکت به تازگی لامپ هوشمند “Mi Smart LED Bulb” جدید را در هند رونمایی و عرضه کرده است. این رونمایی فقط چند ساعت پس از عرضه پاوربانک Mi Power Bank 3i بوده که در اوایل صبح اتفاق افتاده است. شایان ذکر است که این محصول در واقع دومین لامپ LED هوشمند است که توسط شیائومی در کشور چین راه‌اندازی و عرضه شده است اما بیشتر مناسب نیازهای خانه‌های کشور هند است. به همین دلیل این لامپ هوشمند شیائومی در کشور هند نیز برای مردم به فروش خواهد رسید و در دسترس خواهد بود.

همانطور که از نام این محصول هوشمند پیداست، لامپ Mi Smart LED (B22) با یک سوکت B22 در مقایسه با سوکت E27 موجود در لامپ هوشمند Mi قبلی تولید می‌شود. ‌این بدان معنی است که شما می‌توانید بدون نیاز به استفاده از مبدل، به راحتی این لامپ را به نگهدارنده وصل کنید. بنابراین، استفاده از Mi Smart LED Bulb (B22) نسبت به مدل قبلی راحت‌تر خواهد بود.

این لامپ هوشمند شامل LEDهای رنگی یکپارچه است و شما را قادر می‌سازد تا از بین 16 میلیون رنگ یکی را انتخاب کنید. می‌توان این لامپ را با برنامه Mi Home از طریق Wi-Fi جفت‌سازی کرد و به شما امکان کنترل لامپ، کنترل رنگ ها، میزان روشنایی و میزان دما در یک مکان داده خواهد شد. شما می‌توانید این لامپ هوشمند را با استفاده از دستیارهای صوتی، از جمله Amazon Alexa و Google Assistant کنترل کنید.

لامپ هوشمندMi Smart LED Bulb (B22) دارای خروجی 9 وات است که یک وات کمتر از مصرف برق قبلی را دارد. همچنین روشنایی آن تا 950 لومن افزایش می‌یابد. این بدین معنی است که لامپ جدید روشن‌تر از لامپ قبلی خواهد بود زیرا روشنایی آن تا 800 لومن افزایش می‌یابد. شیائومی این لامپ را برای استفاده حداکثر تا 25000 ساعت طراحی کرده است.

نکته‌ی خوب دیگر در مورد لامپ Mi Smart LED (B22) ارزان قیمت بودن آن است. قیمت این لامپ هوشمند 799 روپیه(در مقایسه با ۱۲۹۹ روپیه در محصول قبلی) بوده و اکنون در هند برای فروش در دسترس قرار دارد. برای بررسی جزئیات ویژگی‌ها و خرید سریع این لامپ هوشمند، مشتریان هندی می‌توانند از هم‌اکنون به این لیست محصولات در Mi.com مراجعه کنند.