شیائومی برای گوشی‌های Mi 8 SE و Redmi 9 به روزرسانی MIUI 12 را در چین ارائه کرد

از زمانی که شیائومی MIUI 12 را در اواخر آوریل معرفی کرد، به طور مداوم آن را در اختیار بسیاری از گوشی‌های هوشمند خود به صورت نسخه بتا و پایدار قرار داده است. آخرین گوشی‌هایی که آن را به صورت انتشار پایدار دریافت می‌کنند ، مدل‌های چینی Mi 8 SE و Redmi 9 هستند. در ادامه جزییات بیشتر را در این زمینه در اختیارتان قرار خواهیم داد.

گوشی‌های Mi 8 SE

شیائومی گوشی هوشمند Mi 8 SE را در ماه مه سال 2018 در چین روانه بازار کرد. این گوشی هوشمند منحصر به چین شرکت بوده است. اولین بار این محصول با رابط کاربری MIUI 9.5 مبتنی بر Android Oreo عرضه شد و پس از آن به رابط کاربری MIUI 10 و MIUI 11 نیز بروزرسانی شد.

این گوشی حتی دو به روزرسانی اندروید را نیز دریافت کرده و به ترتیب Android Pie و Android 10 را در اختیار کاربران ‌قرار داده است. گفته می‌شود که این گوشی مانند سایر دستگاه‌های شیائومی که در سال 2018 (از جمله POCO F1) راه اندازی شده، با دریافت MIUI 12، در واقع آخرین به روزرسانی عمده را دریافت خواهد کرد. پس از آن فقط وصله‌های امنیتی و رفع اشکال‌ها در اختیار این کاربران قرار خواهد گرفت.

به روزرسانی MIUI 12 برای Mi 8 SE با شماره ساخت V12.0.2.0.QEBCNXM همراه است. در حال حاضر این نسخه‌ی بروزرسانی، بصورت دسته‌ای “Stable Beta” (که محدود به کاربران خاص و آزمایش‌کنندگان بتا است) منتشر می‌شود.

گوشی Redmi 9

از طرف دیگر، به روزرسانی MIUI 12 به تعداد محدودی از کاربران Redmi 9 در چین با شماره ساخت V12.0.4.0.QJCCNXM ارائه می‌شود. این دستگاه در هند با نام Redmi 9 Prime نیز شناخته شده است.

از آنجایی که نسخه‌های بین المللی گوشی‌های شیائومی تقریباً پس از یک ماه از عرضه اولیه خود در چین، به روزرسانی های جدید را دریافت کرده‌اند، در نتیجه انتظار داریم که نسخه جهانی، نسخه اروپایی ، نسخه اندونزیایی و نسخه هندی Redmi 9 / Redmi 9 Prime دیرتر نسخه به روزرسانی MIUI 12 را دریافت کنند.

این بروزرسانی قابلیت‌ها و امکانات خوبی را در اختیار کاربران گوشی‌های Redmi 9 قرار خواهد داد و رضایت بسیاری را به خود جلب می‌کند. شما عزیزانی که از گوشی‌های Redmi 9 یا گوشی‌های Mi 8 SE استفاده می‌کنید، می‌توانید به راحتی این بروزرسانی اخیر رابط کاربری MIUI 12 را دریافت کنید و از آن بهره ببرید.