جزییات فاش شده از هدفون‌های Mi Air 2 Pro شیائومی با قابلیت لغو نویز

شیائومی سال گذشته هدفون‌های بی‌سیم Mi Air 2 واقعی خود را در بازار عرضه کرد و اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت در حال آماده سازی برای تولید نسخه Pro همان مدل قبلی است. تصویری که از این محصول به بیرون درز کرده است در Weibo در حال چرخش است جزییاتی از آن را در اختیارمان قرار خواهد داد. در ادامه اطلاعاتی در این زمینه را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

این تصویر فاش شده نشان می‌دهد که این هدفون‌ بی‌سیم Mi Air 2 Pro نامگذاری شده و از قابلیت لغو نویز برخوردار بوده است. از نظر طراحی این هدفون‌های بی‌سیم نیز همان طراحی استوانه‌ای را دارد که قبلاً دیده بودیم. به طور کلی این هدفون بسیار  پیشرفته بوده و از کیفیت صدای بالایی بهره برده است. همچنین لغو نویز باعث شده تا شفافیت و وضوح صدا افزایش یابد.

پیش از این، این خبر فاش شده بود که Mi Air 2 Pro می‌تواند با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم نیز همراه باشد. همچنین انتظار می‌رود که هنگام باز شدن هدفون، از ویژگی اتصال خودکار برخوردار باشد، اما این قابلیت فقط در دستگاه‌های MIUI محدود می‌شود. همچنین گفته می‌شود که هدفون‌های Mi Air 2 Pro شیائومی از قبل تمام مراحل صدور گواهینامه را پشت سر گذاشته‌اند. این بدان معناست که این شرکت برای راه‌اندازی آنها آماده است و می‌تواند در هفته‌های آینده به طور رسمی این محصولات را به بازار عرضه کند. در مورد قیمت گذاری نیز باید بگوییم که، هدفون‌های TWS آینده می‌توانند حدود 500 یوان (73 دلار) تا 600 یوان (88 دلار) در چین قیمت داشته باشند و در اختیار مشتریان قرار گیرند. این محصولات کارایی و عملکرد دقیق خواهند داشت و قابلیت‌های خوب و بروزی را ارائه خواهند کرد. از سوی دیگر این هدفون‌های بی‌سیم با توجه به امکاناتی که در اختیار مشتریان قرار داده‌اند از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.