اجاق گاز القایی شیائومی میجیا

شیائومی امروز رسماً اعلام کرد که اجاق گاز القایی دو شعله میجیا سرمایه گذاری جمعی را در Xiaomi Mall / Xiaomi Home از 16 دسامبر با قیمت 899 یوان (135 دلار) آغاز می کند.

اجاق گاز القایی دو شعله شیائومی میجیانحوه عملکرد اجاق گاز القایی

استفاده از اجاق القایی روش مورد علاقه‌ی بسیاری از افراد می باشد، زیرا انتقال گرما ۲۵ تا ۵۰ درصد سریع‌تر از اجاق گاز های معمولی رخ می‌دهد. گرما نسبت به شعله‌ های تابشی اجاق‌های معمولی یکنواخت‌تر بر روی سطح ظرف پخش می‌شود. پس قابلیت تنظیم دقیق و سریع دما را برای شما فراهم میکند.

در این روش از الکتریسیته و مغناطیس برای داغ شدن استفاده میشود، پس باعث میشود گرما به طور یکنواخت به ظرف شما انتقال داده می شود.

اجاق گاز شیائومی Xiaomi Mijia Double-PortXiaomi Mijia Double-Port

طبق پوستر رسمی شیائومی، اجاق القایی میجیا دو درگاه برای پخت و پز دارد. شما کنترل دما را به طور مستقل در هر دو طرف میتوانید انجام می دهد.

شما همزمان میتوانید کار های مختلفی مانند: پخت و پز مانند تفت دادن و خورشت را به طور جداگانه انجام دهید. علاوه بر این از سرخ کردن، دم کردن و پخت را خورشت نیز پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، اجاق گاز القایی دو شعله میجیا می تواند قدرت بالا 2200W به شما میدهد که امکان پخت هر چیزی را برای شما فراهم میکند. 100 سطح کنترل دما دقیق حرارت را فراهم کند.

اجاق گاز شیائومی میجیا

این اجاق گاز همچنین از گرمایش مداوم کم مصرف پشتیبانی می کند

 دارای یک اجاق گاز 63 سانتی متری می باشد. از طرف دیگر، اجاق القایی دو شعله میجیا از یک صفحه کوچک ریز بلورین استفاده می کند و از گرمایش الکترومغناطیسی IH پشتیبانی می کند.

به منظور دستیابی همزمان به یک قابلمه داغ و یک کباب پز، اجاق گاز میجیا با تکنولوژی کنترل درجه حرارت مستقل میتوانید، هر شعله به طور جداگانه تنظیم کنید. اجاق گاز القایی دو شعله میجیا دارای یک سنسور دما خارجی هم می باشد. می تواند اندازه گیری دقیق دما و تنظیم خودکار قدرت حرارت را تحقق بخشد.

فن آوری های حفاظت از ایمنی این اجاق گاز دارای 100 درجه تنظیم حرارت دما می باشد، هر دمایی که نیاز داشته باشید برای پخت و پز برای شما فراهم میکند. همچنین دارای چندین فن آوری محافظت ایمنی می باشد.

اجاق گاز القایی دو شعله شیائومی میجیا | Xiaomi Mijia Double-Port خرید و قیمتاین فن آوری های حفاظت ایمنی می توانند به طور خودکار از گرم شدن شعله های بدون ظرف جلوگیری کند و شعله را خاموش میکند.

علاوه بر موارد بالا این سنسور شامل یک سیستم محافظت در برابر گرمای بیش از حد برای سوختن یا ظروف هم می باشد و به طور خودکار دما را پایین می آورد، تا از سوختن ظرف و غذا جلوگیری کند.

همچنین از هماهنگی دستور العمل های برنامه Mijia هم پشتیبانی می کند. از طریق Mijia App ، می توانید کنترل کامل روی تنظیم حرارت و پخت و پز سفارشی را برای شما فراهم میکند.

شیائومی از اوایل سال 2017 شروع به تولید اجاق گاز القایی کرده است

اجاق گاز القایی Xiaomi Mijia Double-Port با قیمت 899 یوان (135 دلار) در دسترس است.

*سینک ظرفشویی شیائومی با چند قابلیت*

**مشخصات دستگاه تصفیه آب شیائومی**

خانه خود را با شیائومی هوشمند کنید

 


 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***