شیائومی دو چند راهی برق 6 سوکت و 8 سوکت را تحت برند mijia رونمایی کرد.

اسکوتر برقی تاشوی شیائومی رونمایی شد

آشپزخانه مکان مهمی از خانه است که در آن دستگاه‌های الکتریکی زیادی مانند پلوپز، مایکروفر، آبمیوه‌گیر، اجاق گاز و… وجود دارد. با این وصف، پریزهای آشپزخانه و سه‌راهی‌ها جوابگوی این وضعیت نخواهند بود. بنابراین شیائومی با درنظر گرفتن نیازهای مختلف کاربران، تا کنون چندراهی‌های مختلفی روانه‌ی بازار کرده است.


چندراهی‌های برق 6 و 8 سوکت میجیا، با تعداد سوکت کافی برای دستگاه‌های الکتریکی آشپزخانه، سیستم امنیتی قدرتمندی دارند و هنگام اضافه بار شبکه برق، بطور خودکار خاموش می‌شوند؛ و همچنین بطور مؤثری از آتش‌سوزی و اتصال کوتاه جلوگیری می‌کنند.
این دو چندراهی شیائومی نه تنها در آشپزخانه، بلکه در هال و اتاق نشیمن نیز که تلویزیون، روتر، سیستم صوتی، تلفن همراه، پاوربانک و سایر لوازم دیجیتال در آن قرار دارد، کاربرد دارند. این همه دستگاه الکتریکی، قطعاً به تعداد سوکت بیشتری نیاز دارند. اگر هرکدام را به پریز برق وصل کنید، اتاق خیلی زشت به نظر می‌رسد؛ پس در چنین شرایطی، چندراهی برق یک ضرورت محسوب می‌شود.

 


ظاهر سفید و ساده‌ی این گجت، با محیط اتاق نشیمن سازگاری کامل دارد.
حفره‌های این چندراهی‌های میجیا به گونه‌ای طراحی شده که امکان فرو رفتن ناگهانی اشیای خارجی توسط کودکان در آن وجود ندارد. پد ضد لغزش زیر چندراهی آن را برای قرار دادن روی میز هم مناسب کرده است.
چندراهی 6 سوکت میجیا با قیمت 49 و چندراهی 8 سوکت میجیا با قیمت 59 یوان عرضه شده است.