سرانجام ساعاتی پیش، شیائومی جارو برقی روباتیک خود را به محصولات هوشمند خود اضافه کرد. این محصول، یک هفته پس از معرفی کتری تصفیه آب شیائومی معرفی شده است. به زودی مطالبی درباره‌ی این کتری منتشر خواهیم کرد.

سوالات متداول چراغ خواب شیائومی

جزئیات فنی
جارو برقی شیائومی از یک فن کم‌نویز بدون جاروبک تولیدشده توسط شرکت ژاپنی NIDEC استفاده می‌کند. این فن فشار حداکثری ۱۸۰۰Pa دارد که هنگام مواجهه با آشغال، قدرت مکش فوق‌العاده‌ای دارد.
Mi Robot Vacuum از سه پردازنده‌ی اختصاصی بهره می‌برد: یک پردازنده‌ی ۴هسته‌ای از Allwinner، یک پردازنده‌ی STMicroelectronics ARM، و یک پردازنده‌ی Texas Instruments LDS image. این سه پردازنده امکان دریافت اطلاعات آنی از ۱۲ سنسور را فراهم می‌کنند. سنسورهای فاصله‌ای لیزری، جستجوی ۳۶۰ درجه (۱۸۰۰ بار در ثانیه) را ممکن می‌کنند. این همان قابلیتی است که شما آن را در خودروهای بدون راننده دیده‌اید.
باتری لیتیوم یونی ۵۲۰۰ میلی آمپر ساعتی ساخته‌شده توسط LG و Panasonic به شما اطمینان می‌دهد که جارو برقی شیائومی با یک بار شارژ، به مدت ۲ ساعت و نیم می‌تواند کار کند.
IMG_20160831_093005 IMG_20160831_093000 IMG_20160831_092955
جزئیات پاک‌سازی
جارو برقی شیائومی با اپلیکیشن Mi Home کار می‌کند. دارندگان این جارو برقی می‌توانند برنامه‌ی پاک‌سازی تنظیم کنند، حالت‌های پاک‌سازی را ویرایش کنند، و بر فرآیند پاک‌سازی بصورت لحظه‌ای نظارت کنند. شما قادر خواهید بود بلافاصله پس از ترک منزل و یا قبل از رسیدن به منزل، به جارو برقی جهت جارو کردن منزل برنامه بدهید. این ویژگی زمانی به کارتان می‌آید که شما به همراه خود مهمان به خانه می‌برید.
بُرِس اصلی، بطور اتوماتیک ارتفاع خود را تنظیم می‌کند تا تکیه‌گاه محکمی با کف خانه ایجاد کند. همچنین دارای بُرِس‌های جانبی است که جهت رسیدن به شکاف‌ها باز می‌شوند. وقتی که این جارو برقی در حال کار کردن است، یک فاصله‌ی دقیق ۱ سانتیمتری از دیوار رعایت می‌کند تا به شما اطمینان دهد که جارو برقی زیبایتان خش‌دار نشود.IMG_20160831_092953به نظر می‌رسد جارو برقی روباتیک شیائومی تنها به رنگ سفید در دسترس خواهد بود. شیائومی همچنین یک دیوار مجازی ساخته است تا یک مانع غیرقابل مشاهده ایجاد کند تا جارو برقی به مکان دوری نرود. این دیوار مجازی با قیمت ۳۹ یوان (۶ دلار) عرضه می‌شود. بنابراین علاقه‌مندان می‌توانند این دیوار مجازی را به همراه جارو برقی شیائومی ۱۶۹۹ یوانی (۲۵۴ دلاری)  بخرند.

معرفی گوشی Xiaomi Mi Note 2