میکروسکوپ علمی قابل حمل 3 در 1 Xiaomi Youpin معرفی شد

شیائومی یوپین به تازگی دستگاه جدیدی را معرفی کرده که کمک زیادی به دانشجو ها و دانش آموزان میکند. میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپین طوری طراحی شده که به راحتی می توانید این دستگاه را با خود حمل کنید. همچنین با اتصال به گوشی میتوانید تصاویر با کیفیت این میکروسکوپ را مشاهده کنید و به کاوش بپردازید.

معرفی و مشخصات میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپینمیکروسکوپ های سنتی قابل حمل نبودن و نیاز به برق مستقیم داشتند که استفاده از آن را در محیط های بیرون و غیر ممکن می کرد. میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپین طوری طراحی شده که حمل و نقل آن آسان باشد و مناسب با فرم دست کودکان طراحی شده همچنین این دستگاه نیاز به سیم برق ندارد و فقط با یک باتری AAA نیاز به روشن کردن چراغ LED داخلی دارد.

قیمت میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپیندرباره میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپین

میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپین از یک لنز نوری با کیفیت بالا استفاده میکند، که می تواند با تنظیم چرخ بزرگنمایی تا 120 برابر از نمایش بصری با کیفیت بالا پشتیبانی کند.

معرفی میکروسکوپ علمی قابل حمل 3 در 1 Xiaomi Youpinمیکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپین را در سه حالت می توانید استفاده کنید:

  1. حالت رومیزی
  2. حالت دستی
  3. حالت اتصال به گوشی هوشمند

میکروسکوپ علمی قابل حمل 3 در 1 Xiaomi Youpinآسان ترین و ساده ترین راه استفاده از این دستگاه در حالت دستی می باشد، که می توانید آن را هر زمان و هر مکان استفاده کنید. این دستگاه از یک ساختار نوری پیچیده با چندین ترکیب آینه و انحراف رنگی محدود به مناطق موج زرد و سبز مناسب برای میکروسکوپی استفاده میکند.

میکروسکوپ از دو واژهٔ یونانی «میکرو» به معنی کوچک و «اسکوپ» به معنی دیدن، گرفته شده ‌است

معرفی میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپینمیکروسکوپ نوری

میکروسکوپ نوری یا ریزنمای نوری یکی از انواع میکروسکوپ است که از نور مرئی و سیستمی متشکل از چند لنز برای بزرگنمایی اجسام، موجودات و ساختار موادی که با چشم غیر مسلح قابل بررسی نیستند، کاربرد دارد. میکروسکوپ ‌های نوری انواع مختلفی دارند که از ساده شروع تا میکروسکوپ‌های بسیار پیچیده برای وضوح بالاتر استفاده می‌شوند. ساختمان اصلی میکروسکوپ نوری شامل عدسی چشمی و عدسی شیئ، دسته یا بدنه صفحه چرخان، صفحه میکروسکوپ، دیافراگم، منبع نور، گیره‌های صفحه، پیچ ماکرومتری، پیچ میکرومتری و پایه است.

میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپینمیکروسکوپ علمی قابل حمل 3 در 1 شیائومی

این میکروسکوپ را میتوانید بر روی یک پایه قابل چرخش ثابت کنید و در حالت رومیزی هم از آن استفاده کنید. همچنین می توانید این دستگاه را به دوربین گوشی های هوشمند خود متصل و آن را دقیق تنظیم کنید و می توانید بین 20 تا 400 بار بزرگنمایی کنید.

مشخصات میکروسکوپ علمی قابل حمل 3 در 1 Xiaomi Youpinبعد از اتصال این دستگاه به گوشی هوشمند می توانید تصاویر را از طریق گوشی خود مشاهده کنید و از تصاویر میکروسکوپی عکس و فیلم با کیفیتی بگیرید.

 

مشخصات میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپین

قیمت

این دستگاه در دو نوع ارائه می شود :

  • نسخه اصلی 99 یوان (15.29 دلار)
  • نسخه لوکس 119 یوان (30.75 دلار) به همراه 10 اسلاید


مطالب منتخب هفته

معرفی، مشخصات فنی و قیمت گوشی ردمی K40

مقایسه دوربین گوشی شیائومی MI 10 ULTRA و MI 11

معرفی، مشخصات و قیمت گوشی ردمی K40 پرو و پرو پلاس

اجزای داخلی شیائومی می 11 (XIAOMI MI 11) و تبلیغات گسترده شیائومی

گوشی شیائومی Mi 11 Lite

شیائومی می 11 گلوبال همراه با شارژر (GAN 55W) در جعبه به صورت جهانی عرضه شد

شیائومی وارد صنعت خودرو سازی می شود، با نام (MI CAR)

ردمی نوت 10 با لقب کینگ کنگ کوچک بر میگردد

گوشی شیائومی می 11 اولترا دارای صفحه نمایش دوم و دوربین 120X می باشد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***