هندزفری ZMI PurPods Pro

یکی از نکاتی که هنگام خرید هندزفری مورد توجه کاربران قرار دارد، قابلیت حذف سر و صدای محیط اطراف هنگام مکالمه می باشد، که بسیار آزار دهنده است.

هنگام استفاده از هدفون ها برخی از کاربران از وجود صدای باد هنگام مکالمه هم اعتراض داشتند، پس وجود فناوری حذف صدای محیط یکی از نکات مهم برای خرید و انتخاب هندزفری ها تبدیل شد.

هندزفری ZMI PurPods Pro

همین موضوع باعث شد، تا برند ZMI رسماٌ در وب سایت Weibo اعلام کرد که هندزفری ZMI PurPods Pro دارای قابلیت حذف صدای محیط می باشد که میتواند صداهای مزاحم اطراف شما را به حداقل برساند. همچنین این هندزفری فناوری ویژه ای برای حذف صدای باد هم دارد که باعث می شود، صدای شما هنگام مکالمه با بالاترین کیفیت ارسال شود.

شما میتوانید با ورودی کاهش باد را در برنامه مخصوص کنترل و حذف کنید پس برای استفاده از این قابلیت باید به روز رسانی را انجام دهید.

هندزفری ZMI PurPods Pro به سیستم کاهش نویز مجهز استفناوری کاهش نویز در هندزفری ZMI PurPods Pro

هندزفری ZMI PurPods Pro از فناوری کاهش نویز فعال دوتایی میکروفون های انتقالی و بازخورد استفاده می کند. این قابلیت می تواند به طور موثر سر و صدای اضافی را در محیط خارجی و مجرای گوش به طور کامل از بین ببرد. این هدفون می تواند تا 35dB صدای محیط اطراف را کاهش دهد.ZMI-PurPods-Pro-14

علاوه بر موارد بالا هندزفری ZMI PurPods Pro می تواند صدای شفافی را به گوشی ما برساند. به این صورت که به شما این امکان را میدهد تا بدون در آوردن هدفون به صدای اطرافتان گوش دهید. این قابلیت بسیار کاربردی می باشد تا شما به راحتی هنگامی که هدفون درون گوشتان می باشد با دوستانتان ارتباط برقرار کنید و صدای آن ها را به صورت واضح بشنوید.فناوری کاهش نویز در هندزفری ZMI PurPods Pro

علاوه بر این ZMI PurPods Pro از الگوریتم کاهش صدای مکالمه 3 میکروفونی نیز بهره می برد که سر و صدای محیط پس زمینه را از بین می برد و صداهای تماس را با دقت بلند می کند. بنابراین، می توانید جلوی تماس واضح را حتی در رفت و آمد یا در فضای باز پر سر و صدا به خوبی حفظ کنید.

هندزفری ZMI PurPods Pro خریدباتری

از نظر ماندگاری باتری هم این هدفون عالی عمل کرده است و دارای دوام باتری تا 10 ساعت می باشد.

مشخصات هندزفری ZMI PurPods Pro

صحبت از ماندگاری باتری است ، این هدست دارای دوام باتری واحد تا 10 ساعت است. بنابراین می توانید از آن با کیس شارژ استفاده کنید، تا حداکثر 32 ساعت بازی کند. علاوه بر موارد بالا دستگاه از شارژ سریع هم پشتیبانی می کند که می تواند در مدت 15 دقیقه 50٪ از هدست را شارژ کند.قیمت هندزفری ZMI PurPods Pro

هندزفری ZMI PurPods Pro یکی از بهترین هندزفری های موجود در بازار می باشد.


مطالب منتخب هفته

شیائومی گوشی ماژولار را ثبت اختراع کرده که دوربین آن جدا میشود

ردمی K40 پرو – معرفی و مشخصات احتمالی

شیائومی MI 12 از صفحه نمایش LTPO استفاده میکند

فناوری شارژ راه دور شیائومی با نام MI AIR CHARGE رو نمایی شد

لپ تاپ ردمی بوک پرو با دوربین وب کم عرضه می شود

بلک شارک 4 با اسنپدراگون 888 در راه است

ردمی نوت 10 با لقب کینگ کنگ کوچک بر میگردد

گوشی شیائومی MI 11 LITE در راه است

گوشی REDMI K40 هم بدون شارژر عرضه می شود


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***