Lumi Aqara Automatic Smart Lock H100

شرکت زنجیره ای زیست محیطی شیائومی (لومی لیانچوانگ) قفل هوشمند کاملاً اتوماتیک آکارا H100 را منتشر کرده است. این قفل مجهز به دوربین هوشمند با زاویه دید گسترده می باشد، همچنین از اثر انگشت، گذرواژه، گذرواژه موقتی، HomeKit، کلید قفل (سنتی)، کارتهای NFC و… پشتیبانی می کند. چندین روش باز کردن قفل و بیش از 20 شرایط ارتباطی وجود دارد. بنابراین، شما می توانید این قفل را با سایر دستگاه های هوشمند موجود در خانه به هم متصل کنید.

قفل درب هوشمند آکارا با 6 روش مختلف باز کردن
قفل هوشمند اتوماتیک آکارا H100

بدنه این قفل طوری طراحی شده که یک دستگاه کاملاً اتوماتیک را تصویب می کند. بنابراین، می تواند به طور خودکار قفل و باز شود. به طوری که هنگام باز کردن درب، فقط کافیه محل اثر انگشت را فشار دهید تا قفل باز شود و سپس، هنگام ترک خانه به طور خودکار قفل می شود.

مشخصات قفل هوشمند لومی آکارا اتوماتیک هوشمند H100

قفل هوشمند اتوماتیک آکارا H100 از یک سیلندر قفل در سطح C استفاده می کند. علاوه بر این، بدنه قفل دارای قابلیت تشخیص ردیابی می باشد. بدنه قفل، پیچ ها، زبانه قفل و شرایط ضد قفل از طریق سنسورها کنترل می شوند تا ضریب ایمنی قفل درب اتوماتیک بسیار بالا برود.

قفل درب شیائومی Lumi Aqara Automatic Smart Lock H1006 روش باز کردن قفل درب

قفل درب لومی آکارا H100 دارای 6 روش باز کردن قفل می باشد، از جمله:

  • اثر انگشت
  • رمز عبور
  • گذرواژه موقتی
  • HomeKit
  • کلید
  • کارت NFC

قفل درب هوشمند شیائومیدر میان این روش ها، سنسور اثر انگشت از فناوری تشخیص اثر انگشت نیمه هادی سه بعدی استفاده می کند که این فناوری بسیار دقیق و سریع می باشد. سطح ماژول تشخیص اثر انگشت تا 192 * 192 dpi است و مواد پوشش اثر انگشت از جنس یاقوت کبود می باشد، که دوام بیشتری دارد.

قفل هوشمند اتوماتیک آکارا H100 از یک دوربین با وضوح بالا 1080p و زاویه دید وسیع استفاده میکند، پس طیف وسیعی را وضوح بیشتری پوشش می دهد. وقتی کسی درب منزل باشد، می تواند از آن شخص عکس بگیرد و آن را به گوشی هوشمند شما انتقال دهد. علاوه بر آن ویدیو و عکس ها به مدت 7 روز در فضای ابری رایگان ذخیره میکند، برای باز کردن قفل می توانید از طریق تماس ویدیویی Smart Maoyan از راه دور هویت اشخاص را تایید کنید و قفل را باز کنید.

Lumi Aqara Automatic Smart Lock H100

همچنین لازم به ذکر است که آکارا H100 از طریق پروتکل Zigbee به دیگر دستگاها متصل می شود و بیش از 20 شرایط اتصال دارد. از طریق ارتباط و همکاری با سایر دستگاه های هوشمند در خانه، می تواند به طور خودکار روشنایی داخلی را خاموش کند و سوکت خاموش شود و دوربین داخلی روشن می شود. کاربران می توانند از طریق ورود به سیستم قفل درب، وضعیت سفر اشخاصی که به درب منزل آن ها مراجعه کرده اند را در هر زمان در گوشی خود چک کنند. ضمناٌ با توجه به اثر انگشت های تعریف شده، حالت های مختلف می توانند تنظیم شوند.

خرید قفل هوشمند لومی آکارا اتوماتیک هوشمند H100

قیمت قفل هوشمند اتوماتیک آکارا H100 فقط 2999 یوان (461 دلار) می باشد. نظر شما درباره این قفل هوشمند چیست؟

 


مطالب منتخب هفته

معرفی، مشخصات فنی و قیمت گوشی ردمی K40

مقایسه دوربین گوشی شیائومی MI 10 ULTRA و MI 11

معرفی، مشخصات و قیمت گوشی ردمی K40 پرو و پرو پلاس

معرفی، مشخصات و قیمت گوشی شیائومی MI 10S

گوشی شیائومی Mi 11 Lite

میکروسکوپ 3 در 1 شیائومی یوپین

قیمت، مشخصات و معرفی گوشی های سری ردمی نوت 10 گلوبال

ساعت هوشمند AMAZFIT T-REX PRO معرفی شد

گوشی شیائومی می 11 اولترا دارای صفحه نمایش دوم و دوربین 120X می باشد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***