به تازگی دو محصول غیر گوشی هوشمند شیائومی توانستند تاییدیه سازمان Bluetooth SIG را دریافت کنند. این دو محصول یکی در بخش صوتی و دیگری در بخش ورزشی شیائومی قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: دوچرخه هوشمند HIMO Z16 شیائومی

یکی از محصولات که 2.1 Soundbar بوده با شماره مدل MDZ-35-DA تاییدیه دریافت کرد. این شماره مدل شبیه به ساندبار Redmi Soundbar 2.0 است که ماه گذشته تاییدیه دریافت کرد.

این تشابه نشان از این دارد که باید انتظار داشت دو ساندبار شبیه هم باشند. یکی از موارد تعجب برانگیز این ساندبار پشتیبانی از بلوتوث 4.0 است و عجیب که از بلوتوث 5.0 بهره نمی برد. در کنار ساندبار محصول دیگر با شماره مدل MJPBJ01KST رویت شد.

شیائومی بزودی تردمیل هوشمند و ساندبار جدید معرفی می کند

به نظر می رسد این دستگاه نسل جدید تردمیل Mi Treadmill باشد. این تردمیل هم از بلوتوث 4.0 پشتیبانی کرده و شامل بلوتوث 5.0 نمی شود. افراد می توانند با تردمیل شیائومی به گوشی متصل شده و از طریق اپلیکیشن خاصی به بررسی عملکرد ورزشی خود بپردازند.

احتمالا در آینده نزدیک شیائومی هر دو محصول را معرفی خواهد کرد و اطلاعات بیشتری در کار نیست. شایان ذکر بوده برای سال 2020 همچون سال گذشته شیائومی محصولات جدیدی تدارک خواهد دید که هر یک ویژگی‌های قابل توجهی خواهند داشته و با مشخصات قابل قبولی از راه می رسند.

پیش بینی شده هر دو محصول می تردمیل و می ساندبار در یک زمان معرفی و عرضه شوند. از آنجایی که به تازگی و با هم موفق به کسب تاییدیه بلوتوث گشتند.