MIUI 12.5

شیائومی تیزر تبلیغاتی جدیدی را در وب منتشر کرده است. این بار این تصویر مستقیماً مربوط به گوشی شیائومی Mi 11 نبود. این تیزر تاریخ معرفی رابط کاربری MIUI 12.5 را اعلام می کند. همانطور که مشخص شد MIUI 12.5 دوشنبه 8 دی ماه ارائه می شود.

در این مراسم شیائومی همچنین از گوشی Mi 11 و روتر پرچمدار جدید خود با پشتیبانی از Wi-Fi 6E ارائه می دهد.نکته جالب توجه این هست که گوشی Mi 11 با رابط کاربری MIUI 12.5 عرضه نمی شود.

 

MIUI 12.5 لیست دریافت

این گوشی پرچمدار با رابط کاربری MIUI 12 بر اساس نسخه پایدار اندروید 11 ارائه میشود

اما هنوز نه در مورد تغییرات MIUI جدید حرفی زده شده نه در مورد لیست مدلهای دریافت کننده MIUI 12.5.

شیائومی به زودی تاریخ عرضه MIUI 12.5 برای دستگاه های خود را اعلام میکند که قطعاً گوشی Mi 11 یکی از دریافت کنندگان اصلی رابط کاربری جدید شیائومی میباشد.

آزمایش بتا MIUI 12.5 از اوایل ژانویه آغاز می شود، در حالی که توسعه دهندگان به سرعت بازخورد کاربران را جمع آوری می کنند و به روزرسانی های میان افزار هفتگی را با اصلاحات و ویژگی های جدید منتشر می کنند.

شیائومی MIUI 12.5تغییرات MIUI 12.5

در مورد نسخه جهانی پایدار میان افزار، این نسخه در مارس سال آینده منتشر شود. به گفته جین فن MIUI 12.5 یک نسخه کاملاً جدید از این رابط کاربری است. وی افزود تیم توسعه رابط کاربری MIUI اخیراً دست تغییرات قابل توجه ای زده است.

بر اساس گزارش ها دریافتی MIUI 12.5 ممکن هست که حالت جدیدی از اتصال گوشی های هوشمند و رایانه ها ایجاد کند، همچنین در قسمت انیمیشن پیشرفت زیادی به همراه داشتند. بهبود بخشد و امنیت داده های شخصی را هم افزایش داده اند.

تصاویر محیط MIUI 12.5علی رغم انتشار MIUI 12.5 این شرکت همچنین قصد دارد رابط کاربری MIUI 13 را برای سال آینده منتشر کند، که به طور حرفه ای از گوشی های هوشمند دارای صفحه نمایش تاشو پشتیبانی می کند.

شیائومی رابط کاربری MIUI 13 را در سال 2021 عرضه میشود

بسیاری از دستگاه های شیائومی که از قبل دارای به روزرسانی MIUI 12 هستند، این به روز رسانی را دریافت میکنند. در واقع بسیاری از گوشی های هوشمند آن در حال حاضر MIUI 12 را به همراه بروزرسانی اندروید 11 دریافت می کنند.

تغییرات MIUI 12.5

لیست گوشی های شیائومی که اندروید 11 را دریافت میکنند

طبق گزارش اخیر، قبل از ورود رسمی MIUI 13 در سال آینده MIUI یک نسخه دیگر هم به روز رسانی خواهد کرد. انجمن شیائومی دیروز دستورالعمل های بروزرسانی بتا داخلی نسخه توسعه MIUI – 12.8 را هم منتشر کردند.

طبق گفته شیائومی نسخه نهایی MIUI 12.5 قبل از ورود MIUI 13 برای دستگاه هایی که MIUI 12 را دریافت کردند ارسال می شود. این شرکت از طرفداران شیائومی می خواهد که همیشه باور داشته باشند در هر به روز رسانی اتفاق زیبایی در شرف وقوع است.

MIUI 12.5 آپدیتبا این حال تعلیق این به روزرسانی برای چند مدل هم وجود دارد، گزارش ها ادعا می کنند که به دلیل ایجاد برخی تغییرات این به روز رسانی برای گوشی های Redmi 10X ، Redmi 10X Pro ، Redmi K30 Extreme Commemorative Edition به 18 دسامبر موکول می شود.

گوشی های دریافت کننده MIUI 12.5 در این به روز رسانی مشکلات بسیاری از MIUi 12 حل شده، برای تغییرات دیگری که در MIUI 12 انجام شده، باید تا زمان معرفی این رابط کاربری صبر کنیم.

 

 


مطالب منتخب گوشی شیائومی Mi 11

جعبه گوشی شیائومی MI 11 نشان داد که از اسپیکر هارمن کاردن استفاده می کند

گوشی شیائومی MI 11 بدون شارژر عرضه می شود

تصاویر واقعی و اخبار جدید گوشی شیائومی MI 11

قیمت گوشی شیائومی MI 11 مشخص شد

مشخصات صفحه نمایش و جزئیات بیشتر شیائومی می 11 | MI11

شیائومی می 11 | XIAOMI MI 11 با دوربین 108 مگاپیکسلی و نمایشگر منحنی

گوشی شیائومی MI 11 برای اولین بار از گوریلا گلس 7 استفاده می کند


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***