دوربین زیر نمایشگر

در سال های اخیر گوشی های هوشمند تمام صفحه و بدون حاشیه محبوبیت بسیاری را بین کاربران به دست آورده اند و همین باعث شده تا اکثر شرکت های دنیا تلاش کنند که نسب صفحه نمایش به بدنه را افزایش دهند.

می میکس 4

تولید کنندگان برای اینکار مجبور هستند تا اجزای رو گوشی را به طوری پنهان کنند. سال گذشته ZTE اولین گوشی دوربین زیر نمایشگر را به تولید انبوه رساند و کاربران در سراسر دنیا مشتاقانه منتظر بودند تا دیگر تولید کنندگان مانند شیائومی هم به تولید انبوه دوربین زیر نمایشگر برسند.

شما هم احتمالاٌ سری Mi MIX که بنیانگذار گوشی های تمام صفحه بود را به خاطر دارید و پس از آزمایش های شیائومی در گوشی های Mi Mix Alpha و Mi Mix Fold که با موفقیت رو به رو شد، این شرکت خط تولید گوشی های سری میکس را با مدل پیشرفته تری به نام می میکس 4 کامل تر کنند.

گوشی می میکس 4

فناوری دوربین زیر صفحه نمایش یک چالش جدید برای سری میکس شیائومی باشد

گوشی Mi Mix 4وقتی برای اولین بار تصویری از گوشی می میکس 4 منتشر شد، صفحه نمایش جلویی این دستگاه کانون توجه کابران زیادی قرار گرفت. این صفحه نمایش به احتمال زیاد به صورت لبه های خم از هر چهار طرف می باشد.

از لحاظ ظاهری گوشی شیائومی می میکس 4 ظاهری جدید و بسیار زیبایی را به همراه دارد، البته از لحاظ سخت افزاری مانند گوشی شیائومی Mi 11 Ultra می باشد.

دوربین زیر نمایشگر می میکس

متاسفانه به نظر می رسد گوشی شیائومی می میکس 4 وضوح تصویر بالایی نداشته باشند. اما برخی منابع ادعا می کنند، که این گوشی از یک صفحه نمایش با وضوح بالا سفارشی برخوردار می باشد. در هرصورت تا زمان معرفی این محصول باید صبر کنیم تا از مشخصات اصلی آن مطمعن شویم.

 


مطالب منتخب هفته

معرفی، مشخصات فنی و قیمت گوشی ردمی K40

معرفی، مشخصات و قیمت گوشی شیائومی می 11 لایت | MI 11 LITE

معرفی، مشخصات و قیمت گوشی ردمی K40 پرو و پرو پلاس

معرفی، مشخصات و قیمت می میکس فولد شیائومی | XIAOMI MI MIX FOLD

معرفی، مشخصات و قیمت شیائومی می بند 6 | MI BAND 6

معرفی، مشخصات و قیمت شیائومی می 11 پرو | XIAOMI MI 11 PRO

خودرو شیائومی در رنج قیمتی 15 تا 45 هزار دلار در کلاس سدان خواهد بود

معرفی،مشخصات و قیمت شیائومی می 11 اولترا | XIAOMI MI 11 ULTRA

سنسور دود شیائومی با 5 سال دوام و قیمت 22 دلار معرفی شد

لوگو جدید شیائومی با نماد چالاکی و سر زندگی معرفی شد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***