تصاویر جدید Mi 10 و Xiaomi Mi 10 Pro طراحی آنها را افشا کرده است

شیائومی هنوز در تاریخ شروع سری Mi 10 سکوت اختیار کرده است. با این حال گفته می شود که تلفن های هوشمند Mi 10 و Mi 10 Pro در تاریخ 13 فوریه ساعت 2 بعد از ظهر (به وقت محلی) در کشور چین رسما رو نمایی می شوند. این رویداد به صورت رسمی از طریق یک کنفرانس زنده آنلاین برگزار می شود. هنوز تأیید نشده است که آیا این شرکت همچنین Xiaomi Mi 10 Explorer Edition را با پشت شفاف راه اندازی می کند یا خیر.  ماه گذشته ، چندین عکس زنده از Xiaomi Mi 10 پخش شد تا طراحی آن را فاش کند. تصویری از مطالب تبلیغاتی از سری Xiaomi MI 10 و تصویری از آنچه به نظر می رسد به عنوان یک تصویر رسمی است، اکنون در Weibo در دسترس است. این تصاویر جدید، طراحی های جلویی و عقب گوشی های هوشمند شیائومی می 10 و می 10 پرو را فاش کرده است.

در تصاویر جدید ، دو گوشی Mi 10 با کمی تفاوت در چیدمان دوربین وجود دارد. به نظر می رسد نوع سبز که دارای تعداد دوربین کمتری است شیائومی می 10  است در حالی که مدل آبی آن می تواند Xiaomi Mi 10 Pro باشد زیرا دارای یک دوربین اضافی است.

تنظیم دوربین Xiaomi Mi 10 شامل سه لنز است که در کنار هم قرار گرفته اند و یک سنسور چهارم جداگانه و یک فلاش LED دارند. از طرف دیگر ، به نظر می رسد Xiaomi Mi 10 Pro یک سنسور اضافی بین لنزهای دوم و سوم دارد. همانطور که گزارش های گذشته فاش کرده اند، سری Mi 10 به یک لنز اصلی 108 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. متن چینی در تصویر تبلیغاتی نشان می دهد که سری Mi 10 پلت فرم تلفن همراه Snapdragon 865 با ویژگی های دوربین مانند ویدئوگرافی 8K و بزرگنمایی ترکیبی 50 برابر وارد می شود.

همچنین بخوانید: تشکیل اتحادیه غول های چینی برای گوگل پلی

با نمایش سری Xiaomi Mi 10 ، به نظر می رسد Mi 10 و Mi 10 Pro می توانند از یک نوع صفحه نمایش اسپورت باشند. عکس های بیرون آمده نشان می دهد که آنها به یک صفحه نمایش منحنی مجهز شده اند که در گوشه سمت چپ بالای آن سوراخ پانچ دارد. نمایشگر این گوشی توسط حاشیه های بسیار باریک احاطه شده است. به نظر می رسد یک بلند گو هدفمند در حاشیه نازک بالای گوشی Mi 10 وجود دارد. گمانه زنی شده که نمایشگر سری می 10  از نرخ تازه سازی 120 هرتز پشتیبانی می کند. همچنین از یک سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش بهره می برد.

مشخصات دیگر آن در سری Mi 10 پیش بینی می شود شامل LPPDR5 RAM و  Wi-Fi 6 است. Mi 10 Pro ممکن است از شارژ سریع 66W پشتیبانی کند در حالی که Mi 10 ممکن است با شارژر سریع 30W وارد شود. مدل پایه MI 10 می تواند با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه شود. سری Mi 10 می تواند بین 3500 یوان (500 دلار) و 5000 یوان (716 پوند) قیمت داشته باشد.