شیائومی Youpin امروزه یک محصول جدید در زمینه ی بدنسازی و تناسب اندام است که در بازار عرضه شده است که YESOUL Beast 19.5 اینچی دوچرخه هوشمند V1-PLUS است.

این دستگاه با قیمت 9999 یوان (145 دلار) عرضه شد و هم اکنون برای پیش خرید در چین در دسترس است. این دستگاه در دو رنگ سیاه و سفید عرضه می شود. تاریخ ارسال آن هنوز مشخص نیست.

این نکته ی قابل توجه در دستگاه های آموزشی شخصی هوشمند این است که  مجهز به صفحه نمایش لمسی 19.5 اینچی است که این شرکت می گوید ضد عرق است. این نمایشگر از طریق برنامه Yesoul درسهای زنده و همچنین آمادگی جسمانی و زمان واقعی ورزش را نشان می دهد.

شیائومی Mi 10 Pro با رم 16 گیگابایتی

همراه با درس های دوچرخه سواری پویا ، صفحه نمایش نیز هر روز صبح ، نیمه شب و عصر درس های زنده را نشان می دهد. علاوه بر این ، این شرکت می گوید که دروس روزمره تکرار نمی شود. علاوه بر این ، این برنامه همچنین بیش از 3،000 دوره را ارائه می دهد که می توان در صورت نیاز آنها را سفارش داد.

به لطف نمایش داده ها در زمان واقعی در صفحه ی نمایش، کاربر می تواند بازخورد خود را بگیرد و روال و هدف تمرین را بفهمد و از مربی راهنمایی بگیرد تا بیشتر پیشرفت کند.

این شرکت می گوید این دستگاه که به صورت حرفه ای طراحی شده است دارای طول 145 سانتی متر ، عرض 53 سانتی متر و 130 سانتی متر ارتفاع است. در مورد مکانیزم کار ، V1-PLUS لنت های ترمز سنتی را خنثی می کند و درعوض از مقاومت مغناطیسی و سیستم کمربند محرک استفاده می کند تا روند دوچرخه سواری را تا حد ممکن بی صدا کند.