گوش پاک کن دوربین دار شیائومی یوپین

گوش پاک کن یک وسیله‌ی بهداشتی ضروری برای همه ی ما می باشد. گوش پاک کن یکی از وسایلی که در هر خانه ‌ای نیاز هست.

گوش پاک کن در گذشته در شکل‌ها و بسته‌بندی‌های محدود ارائه می‌شد، اما امروز شیائومی باز هم با خلاقیت های خودش و علم تکنولوژی به کمک ما بیاید.

انواع گوش پاک کن چرخشی، گوش پاک کن مکشی، گوش پاک کن برقی و … امروزه به بازار آمده است که با قیمت‌های مختلف در دسترس مصرف کنندگان است.

گوش پاک کن شیائومی Bebird Note3جرم های داخل گوشی معمولاً آزار دهنده می باشند، و مشکلاتی را برای ما به وجود می آوردند. به طوری که حتی ممکن هست باعث عفونت های شدید در گوش شما بشود.

ما برای بیرون آوردن این جرم ها از گوش خود همیشه با مشکلاتی رو به رو بودیم، حتماً برای همه ی ما پیش آمده یا  افرادی را دیده ایم سعی در بیرون آوردن جرم های داخل گوششان دارند و گاهاً از اجسام عجیبی هم برای بیرون آور جرم ها از داخل گوششان استفاده میکنند.

راه دیگری که امروزه بسیار ترویج پیدا کرده استفاده از وکس برای تمیز کردن گوش می باشد. اما این روش ها ممکن هست باعث ایجاد عفونت، گوش درد و سایر مشکلات شنوایی شود.

با گوش پاک کن دوربین دار شیائومی می توانید به روشی کاملا بی خطر درون گوش را ابتدا مشاهده کنید و جرم ها را از داخل گوش بیرون بیاورید که راحتی مصرف به لحاظ بهداشت و سلامت را در پی دارد.

گوش پاک کن شیائومی Bebird Note3گوش پاک کن دوربین دار شیائومی

حفره گوش بسیار نقطه حساسی می باشد، از طرفی دید مناسبی هم ندارد. به طوری که حتی گوش پاک کن های پنبه ای هم ممکن هست آسیب برساند.

امروز شیائومی یوپین گوش پاک کن Bebird Note3 را با دقت بالای 10 میلیون آندوسکوپ را راه اندازی کرده است. گوش پاک کن شیائومی می تواند از طریق اپلیکیشن تصویر وضعیت کانال گوش را بر روی گوشی های هوشمند شما نمایش دهد.

قیمت سرمایه گذاری جمعی گوش پاک کن شیائومی تنها 199 یوان (31 دلار) است و قیمت خرده فروشی آینده 399 یوان (61 دلار) است. به طور مستقیم 50٪ تخفیف دارد و بسیار مقرون به صرفه است.

گوش پاک کن شیائومی Bebird Note3مشخصات گوش پاک کن شیائومی

در گوش پاک کن شیائومی از یک دوربین آندوسکوپ که دارای میدان دید 75 درجه، عمق میدان لنز 12-30 میلی متر و یک فاصله کانونی لنز 14 میلی متر می باشد. این دستگاه با ژیروسکوپ 6 محوره ای که دارد، تصویری صاف و بدون لرزش را به شما نمایش میدهد.

گوش پاک کن شیائومی Bebird Note3

گوش پاک کن شیائومی تصویری با کیفیت بالا را ارائه می دهد

گوش پاک کن شیائومی همچنین به تراشه سفارشی سطح بالا مجهز شده است. سرعت انتقال تصویر تا 30 فریم در ثانیه ، فرکانس عملکرد 2.40GHz با تأخیر کم به شما ارائه میدهد.

50٪ نسبت به مدل قبلی بهینه شده است

گوش پاک کن شیائومی Bebird Note3گوش پاک کن شیائومی Bebird Note3

گوش پاک کن دوربین دار شیائومی دارای زاویه باز و بسته 10.2 درجه هست، نیروی باز و بسته 150 گرم و دقت 0.05 میلی متر است. همچنین می تواند اجسام خارجی موجود در گوش را بدون لمس دیواره گوش بردارد.

گوش پاک کن شیائومی می توانند به عمق گوش داخلی بروند تا موم گوش را تمیز کنند و گوشه های پنهان را بیرون بیاورند. گوش پاک کن Bebird Note3 در دو رنگ آبی ستاره و سفید Haoyue موجود است.

ویدئو زیر عملکرد گوش پاک کن شیائومی را نشان میدهد

 

 

 

دستکش زمستانی شیائومی برای کار با گوشی

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***