فناوری امروز به نقطه ای رسیده است که دیگر نوآوری برای ساختن زندگی بهتر نیست بلکه در مورد ساختن سبک زندگی بهتر برای مشتریان است ، این موضوع دقیقا فلسفه و ماهیت محصولات ارائه شده توسط شیائومی می باشد.
شرکت شیائومی یک کمپانی پیشرو در زمینه کالا های با مصرف چند منظوره خانگی و اداری است که در تولید کالاهای با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه صاحب سبک می باشد این موفقیت باعث شده است که شیائومی را به عنوان اپل ۲ در جهان بشناسند.

معرفی شیائومی Mi Brain

خانه ای را در نظر بگیرید که به کلیه رفتارهای شما عکس العمل نشان می دهد ، پس از گشودن در منزل چراغ ها ، تصفیه هوا ، کتری برقی ، پلوپز هوشمند ، جارو برقی رباتیک و … بطور اتوماتیک روشن شده و آماده ارائه سرویس به شما هستند همه و همه فقط با یکبار باز شدن در ! و یا پس از ترک یکی از اتاق های منزل سنسور حرکت بصورت خودکار چراغ ها ، دستگاه تهویه هوا ، تلویزیون ، ساندبار و تی وی باکس را خاموش کند ، جالب تر اینکه اگر در منزل گل طبیعی دارید و علاقه مند به گیاهان هستید سنسور نظارت بر گل و گیاه مخصوص علاقه شما طراحی شده است این مورد واضح است که گیاهان مختلف شیوه نگهداری متفاوت دارند و شما با دانستن اسم گیاه (بانک اطلاعاتی ۳۰۰۰ نام گیاه) و مشخص کردن آن در اپلیکیشن بقیه کارها را به این سنسور میسپارید این دستگاه مجهز به سنسور روشنایی، رطوبت، دما و مواد مغذی است و هر زمان که لازم شد شما را برای آب دادن به گیاه آگاه می کند و یا می توانید سیر رشد و کارهای لازم برای سیر رشد گیاه را مانیتور کنید. این همه تغییر سبک زندگی نیست !
این روزها به دلیل شیوه زندگی سلامتی و تناسب اندام از هر چیزی مهم تر شده است شما با داشتن یک دستبند سلامتی ، ترازوی هوشمند ، تستر آب ، سنسور دما و رطوبت و دوچرخه هوشمند دائما می توانید از وضعیت محیط و بدن خود آگاه باشید و در زندگی پر مشغله امروز از سلامتی خود غافل نشوید : تعداد گام های طی شده ، ضربان قلبتان ، وزنتان ، ساعات خواب و استراحتتان ، کالری ای که می سوزانید ، کیفیت آبی که مصرف می کنید ، سلامتتان و زیبایی پوستتان همه و همه را پیگیری کنید بدون اینکه وقتی به اینکارها اختصاص دهید همه این اطلاعات را بر روی گوشی هوشمندتان همیشه و همه جا دارید!

سنسور دود و آتش هوشمند شیائومی

مسئله فقط حضور فیزیکی شما نیست ، از راه دور کلید و پریزهای هوشمند برق را کنترل کنید و آنها را قطع و وصل کنید کلیه لوازم الکتریکی و الکترونیکی منزلتان را بدون حضور کنترل کنید ، به تفریح بپردازید مسافرت بروید و با دوربین خانگی منزلتان را ببینید با سنسورهای شیائومی آنها را از هر محلی توسط گوشی هوشمندتان کنترل کنید.
بوسیله دوربین ماشین رانندگی را آسانتر کنید مسیر یابی ، تشخیص مسیر های حرکت ، عکس العمل قبل از وقوع خطر از جمله کارهایی هست که این دوربین انجام می دهد مورد دیگر خاطره سازی و ضبط خاطرات است با داشتن یک دوربین ورزشی به راحتی می توانید در حین دوچرخه سواری ، اسکوتر سواری ، موج سواری و در هر حالت ممکن تصاویر با کیفیتی از تجربه سرگرمیتان ضبط کنید در حین مسافرت دیگر نیازی نیست برای شارژ تلفن همراه تان به دنبال پریز برق بگردید تنها کافی است با داشتن یک پاور بانک همیشه شارژ کافی داشته باشید و یا با یک شارژر فندکی در داخل اتومبیل تان همیشه شارژ داشته باشید و حتی فراتر با داشتن یک مودم و پاور بانک همراه دائما به اینترنت متصل باشید و مشکلی هم برای شارژتان نداشته باشید.
اینها مثالهایی است که به قدرت محصولات با کیفیت و ارزان شیائومی ممکن می شود ، شیائومی آمده است تا استانداردهای زندگی شما را بالا ببرد و به شما کمک کند تا زندگی با کیفیت تری داشته باشید.
این پایان کار نیست شیائومی در تلاش است واحد تحقیق و توسعه شیائومی همیشه در حال مطالعه است و هوشمند سازی ادامه دارد ، نظر شما چیست؟