شیائومی سال 2020 گوشی های ارزان قیمت 5G عرضه می کند
سال 2019 در بحث گوشی هوشمند 5G سال بزرگ محسوب می شد اما بیشتر اسمارتفون های مجهز به این شبکه قیمت بالایی داشته و از پرچمداران محسوب می شدند. حال شیائومی قصد دارد بزودی یعنی در سال 2020، اسمارتفون های 5جی ارزان قیمت راهی بازار کند.


این شرکت درصدد است تا با عرضه گوشی های هوشمند ارزان قیمت 5جی، سهم بزرگی در بخش گوشی های هوشمند 5G کسب کند. در ماه های قبل بود که Lei Jun مدیرعامل شرکت خبر از عرضه 10 مدل تلفن همراه 5جی میان رده در سال 2020 را داد.

بهترین محصولات 2019 شیائومی

به تازگی شیائومی اعلام کرد تمامی مدل های مورد اشاره قیمتی بیش از 255 یورو دارند و میان رده اقتصادی به شمار می روند. چنین برنامه ای برای سامسونگ و هوآوی که رقیب جدی شیائومی هستند، تهدیدآمیز خواهد بود. زیرا محصولات 5جی دو کمپانی قیمت بالایی داشته و ارزان قیمت محسوب نمی شوند.
از جمله اسمارتفون های 5جی شیائومی که هم اکنون راهی بازار شده، باید به Mi Mix 3 5G یا Mi 9 Pro 5G اشاره کرد. بزودی نیز Mi Mix Alpha پرچمدار با همین قابلیت عرضه خواهد شد اما یک مدل محدود است که تنها 500 واحد آن به فروش می رسد.

از مدل های احتمالی با پشتیبانی شبکه 5G شیائومی باید به ردمی K30، می 10 اس ای و ردمی نوت 9 پرو اشاره کرد. طی سال های آینده شرکت های تولیدکننده گوشی هوشمند به توسعه اسمارتفون های 5جی می پردازند و باید شاهد یک بازار بزرگ و داغ باشیم.
در حال حاضر مشخص نیست کدام مدل از گوشی های هوشمند میان رده آینده شیائومی به پشتیبانی شبکه 5G می پردازند و مدل های موردبحث نیز پیش بینی شده هستند. به هر حال انتظار داریم سال 2020 اطلاعات بیشتری دردسترس قرار گیرد و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد.